Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19 August, 2017, 02:53:40 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 302 Members
Latest Member: bojestveniq
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Игрища
| | |-+  Къде сте играли?
« previous next »
Pages: 1 2 [3] Print
Author Topic: Къде сте играли?  (Read 10584 times)
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #30 on: 29 November, 2010, 09:38:40 AM »

Браво!!!

... and keep the head down!
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #31 on: 29 November, 2010, 11:26:16 AM »

Като гледам 2-ро, 3-то и 4-то място сте на удар разлика. За призово място трябва или да намалиш още двойните богита или да падне някое друго бърди - все трудни задачки с оглед условията при които сте играли.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #32 on: 29 November, 2010, 06:48:27 PM »

Условията бяха еднакви за всички. Проблемът си е лично мой - всъщност грешките които ми костваха бяха в късата игра - чипинг и патинг. На три дупки направих по 3 пата и от 5-6 опита за чип от 1-2 метра от грийна не докарах топчето достатъчно близо до дупката нито веднъж... Обаче грийновете бяха супер трудни за разчитане - все нещо не успявах да позная накъде ще завие топчето. От едната страна изглежда че завива наляво - от другата сякаш завива надясно. Имаше и един-два пъти от двете противоположни страни изглешда че има накло нагоре... Майсторски ги бяха направили и сложили изкуствени наклони и бабунки да вървят в обратната посока на естествения наклон на терена. Просто на мен ми липсва малко подготовка на такива грийнове.
Позитивните неща бяха, че началните ми удари бяха мнооого по-добри от предишни турнири. Хич не се притеснявах при нито един от ударите си и при патинга си правех отлични удари, само дето неправилно преценявах наклона при подготовката. Но самият патинг удар, сила и посока си бяха общо-взето както си ги бях планирал. А това е най-важният елемент за постигане на добри резултати. И поради тези причини, не мога да се оплаквам.
Любомирчо
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #33 on: 03 December, 2010, 09:14:40 PM »

sorry che pisha na latinica :S ... Niki iskam da te popitam slednoto :  tozi turnir koito si igral e ot seriqta AM tour :Huh tova ima li ne6to ob6to s oficialnata amatiorska golf ranklista http://wagr.randa.org/ :?? izob6to nqkakva informaciq da mi dade6 otnosno tozi tour ako moje6

Най-важният удар

Е СлЕдВаЩиЯ
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #34 on: 04 December, 2010, 06:21:07 AM »

Любо,

Аматьорската лига на The Golf Channel няма отношение към официалните аматьорски ранг листи. Тука става дума за чички с бирени шкембета (не влкючвам моя милост де), които играят за удоволствие, но и за престиж. Имаше преди 5-6 години много местни лиги в по-големите американски градове, които бяха буквално купени от телевизионния канал The Golf Channel. Сега турнитире се ораганизират наистина отлично, има и регионални двудневни турнири обикновено във Флорида и California. Голямата кулминация е един 4-дневен супер турнир през cептември наречен National Championship. Тази година беше в Понте Ведра (Флорида), където се играе The Players Championship на TPC Sawgrass.
Всеки регистриран играч за сезона е поставен в едина от 6 групи според хендикеп (0-4, 4-8, 8-12, 12-16, 16-20, 20+) и си играят по правилата на stroke play.
Ето и линка: http://www.thegolfchannel.com/amateurtour/
Pages: 1 2 [3] Print 
« previous next »
Jump to: