Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26 May, 2017, 02:59:07 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2879 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Общ форум
| | |-+  Отразяване на голф турнири за любители
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: Отразяване на голф турнири за любители  (Read 274 times)
darren
Jr. Member
**

View Profile
« on: 11 October, 2016, 08:29:30 PM »

Здраейте форумци, хайде да пораздвижим малко форума, че е хванал бая дебели паяжини  Angry Както вече неведнъж съм споменавал съм голям любител на голфа и търся някакво занимание свързано със спорта, което да ми дава препитание.... абе все още си търся работа свързана с голфа  Grin Започнах един проект, сайт, посветен на спорта за любители, като наблягам на голфа естествено. Вече бях на няколко турнира, които се опитах да отразя с текстов коментар на живо, подобно на блога на турнирите от Европейския тур, и фотогалерия, но организаторите не са много ентусиазирани да плащат, макар и да им харесва това, което правим. Ето го сайта: https://goo.gl/Iqh1wQ ще съм ви благодарен ако му хвърлите око и кажете какво мислите за идеята. Вие като участници в такива турнири, бихте ли били ОК да се вдигне малко таксата за участие в турнирити, но за сметка на това турнира да има по-добро информационно покритие? Smiley
Bombastic
Global Moderator
Jr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 12 October, 2016, 09:47:45 AM »

Здрасти,
Аз бях много върл голфър, но така ме завъртя шайбата, че ето 10 години по-късно не съм хващал стик от години и всеки ще ме засрами. Радвам се, че пак има пишещи във форума. И аз като един от модовете/админите съм насреща за помощ.

Сайтът е супер, като човек който доста години поддържа подобни сайтове в други сегменти, знам колко работа е да се направи и развие. Така че наслука!
Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to: