Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19 October, 2017, 10:09:42 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 304 Members
Latest Member: golfswagen
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Общ форум
| | |-+  Честита нова година на всички български голфъри
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: Честита нова година на всички български голфъри  (Read 1830 times)
niki
Sr. Member

View Profile
« on: 08 January, 2015, 11:40:04 PM »

Нека новата 2015 донесе успехи по родните и международните голф игрища на всички нас! (здравето, щастието и колата са си стандартни пожелания)

Отдавна не съм писал във форума... надявам се все още да има активни членове, които го четат от време на време.

Моята програма за 2015 ще е малко ограничена, че имаме ново бебе, което отнема време. Планирам няколко турнира в Атланта, един в Пайнхърст (където беше Ю Ес Оупън) и няколко игри в Германия през лятото. Иска ми се и в някой то българските турнири да се пусна, но тази година няма да си идваме в България.

Поздрави!

-Ники
teetime
Newbie
*

View Profile
« Reply #1 on: 20 April, 2015, 12:28:18 AM »

Къде са планираните игри в Германия ? Да изкараме заедно един роунд?
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 07 May, 2015, 09:50:19 PM »

Здрасти teetime:

В Golf Club Harz ще има поне една игра и може би в Golf Club Schloss Meisdorf. С други думи - на село!

Нищо не е финализирано още със свекъра, но ще сме там в началото на юли.

Преди два дни играх строукплей турнир в Атланта и взех, че спечелих в моята група. Играх сравнително добре, но направих няколко големи грешки и нямах късмет в пътинга. Мислех си, че резултатът ми от 90 удара нето ще е за златната среда, но се оказа че другите участници са се изложили повече от мен.

http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel15/event/thegolfchannel15758/contest/13/leaderboard.htm

Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to: