Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25 July, 2017, 02:49:36 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 302 Members
Latest Member: bojestveniq
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Екипировка
| | |-+  Екипировка за начинаещ
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: Екипировка за начинаещ  (Read 2117 times)
Slim4u
Newbie
*

View Profile
« on: 16 October, 2012, 07:52:00 PM »

Здравейте,

Искам да си купя клъбове (за пръв път Smiley ) и стигнах до извода, че е по добре първоначално да си купя от готовите сетове нови не толкова маркови както се казва примерно Уилсън или нещо от тоя род.

Въпроса ми е някой пазарувал ли е от този сайт www.thesportshq.com, защото последно време много запознати ме съветват да не си купувам клъбове от интернет. Аз често си пазарувам от нета и като цяло съм доволен, но тъй като голфа е нова среда за мен бих се радвал да получа мнение от вас дали този сайт е доверен. Другата опция е Sportsdirect място от което съм си купувал както тенис и ски приспособления така и много джунджурии, но като че ли голф нещата отсъпват като избор.

Благодаря предварително
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 17 October, 2012, 08:31:30 AM »

Първия сет който имах беше купен от този сайт. Препоръка - изчакай коледните намаления и тогава купувай  Grin

... and keep the head down!
Бисер Денев
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #2 on: 18 October, 2012, 06:01:35 AM »

Аз лично работя със http://www.golfonline.co.uk/shipping.php.Вече направихме 3-4 поръчки.Проблем няма.В два от случаите , доставката беше безплатна - нямаше проблем.Пристигат на 5-7 ден , макар и срока да им е 10 дни.
Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to: