Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27 May, 2017, 03:49:51 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2879 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  По света
| | |-+  World Golf Championships 2012
« previous next »
Pages: 1 ... 3 4 [5] Print
Author Topic: World Golf Championships 2012  (Read 10777 times)
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #60 on: 08 March, 2012, 11:59:55 AM »

Иво, и аз се интересувах от изявите на Goos в Гърция и очаквах с интерес ежедневен бюлетин във форума. Не му се получи но като се видим ще се "изповяда" подробно. Smiley
А за отплесването от темата съм прав защото аз я отворих със заглавие: World Golf Championships 2012 и е за 4-те турнира от тази верига от които първия предстоеше а втория започва днес.

Clubmaker, под "удобни" разбирам не слаби а такива които да не ги дразнят например топ 4-мата европейци. Доналд определено не се напъва от началото на сезона но мисля че това се дължи на това че фокусирането му тая година ще бъде изцяло към мейджърите нали си няма още. За Гарсия не съм съгласен. Играта му върви нагоре и може да е фактор тук.
« Last Edit: 08 March, 2012, 12:02:15 PM by Greg » Logged
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #61 on: 09 March, 2012, 09:26:14 AM »

След първия ден мога да кажа, че Jason Dufner е най-голямата изненада. Доналд игра по-добре от очакванията, Тайгъра и Филю - по-зле. За Рорито и Уестууд - да не говорим... Cheesy Впечатление прави стабилната игра на Томас Бьорн, Steve Stricker и старанието на Хименес.

... and keep the head down!
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #62 on: 09 March, 2012, 01:00:17 PM »

Нищо не казваш за това кой направи черна магия на Сержо Гарсия. Не можех да повярвам на очите си. След като на 12-та изоставаше само с 1 удар от водача Адам Скот на останалите 6 дупки успя да загуби 8 удара!!! Sad
Dufner определено направи изненадващо добра игра но не мисля че ще задържи нивото до края. Тайгър и Фил са на пар което не е никак лош резултат на това игрище.
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #63 on: 09 March, 2012, 01:20:31 PM »

На всекиго се случва да се издъни - ще видим довечера Серджо какво ще направи. Smiley

... and keep the head down!
Pages: 1 ... 3 4 [5] Print 
« previous next »
Jump to: