Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29 June, 2017, 12:45:54 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Игрища
| | |-+  Драйвинг рейнджа на НСА
« previous next »
Pages: [1] 2 Print
Author Topic: Драйвинг рейнджа на НСА  (Read 11150 times)
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« on: 28 November, 2006, 11:26:59 AM »

Някой знае ли дали ще работи около коледните и новогодишните празници?

Better in the ROUGH than in the OFFICE!
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 28 November, 2006, 01:19:15 PM »

Roll Eyes Къде се намира това чудо и какви са условията за ползване?

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 28 November, 2006, 02:41:30 PM »

Ами това се намира в базата на НСА в Дървеница.
Една кофа с 50 топки струва 10 лв., а отзад има и две тренировъчни дупки с бункер, грийн и т.н., коeто влиза в цената.
Виж в галерията има снимки. 

Snori
Jr. Member
**

starry

View Profile
« Reply #3 on: 15 December, 2006, 06:01:11 PM »

Ами това се намира в базата на НСА в Дървеница.
Една кофа с 50 топки струва 10 лв., а отзад има и две тренировъчни дупки с бункер, грийн и т.н., коeто влиза в цената.
Виж в галерията има снимки. 

Не съм знаел, че в НСА има подобно нещо. Shocked Jerry, а как стои въпроса с клъбовете? Освен това трябва ли да отговаряме на някакви други по-специални изискавания от рода на облекло, първоначални умения и т.н.?  Huh

"Не само Истината като такава дава увереност, но самото нейно търсене доставя покой."

Блез Паскал
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 15 December, 2006, 06:25:20 PM »

Клъбове има на място и са безплатни!!!  Wink  Мисля, че това е идеално място, човек първо да пробва що е това голф..
Изисквания за облеклото няма, то къде ли пък в България има, камо ли пък на драйвинг рейнджа в НСА.
Само не знам дали ще работи около празниците - студентите излизат ваканция, времето се захлажда, няма ли кой да намине оттам и да каже  Huh (Аз от 22-ри до 6-ти съм в София и ако работи ще намина няколко пъти  Cheesy )

Snori
Jr. Member
**

starry

View Profile
« Reply #5 on: 23 December, 2006, 01:42:05 PM »

Чудесни новини Jerry! Хубаво е, че няма изисквания за облекло, а още по-хубаво е, че клъбовете са безплатни. Непременно, когато отида в София ще го пробвам този рейндж!  Cheesy

А ти от вчера си в България и предполагам още не си ходил до НСА, но когато го направиш, моля те кажи ни дали работи въпросното място.  Wink Макар че в тези зимни условия се съмнявам да работи, най-малкото заради студа, а и по-късно може би и заради бъдещия сняг.

"Не само Истината като такава дава увереност, но самото нейно търсене доставя покой."

Блез Паскал
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #6 on: 27 December, 2006, 04:02:08 PM »

Ами, аз вчера (26.12) следобяд минах оттам и беше затворено но изглеждаше, че е работил съвсем до скоро може би само по празниците не работи - ще мина пак до края на седмицата..

rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 27 December, 2006, 04:56:14 PM »

Ами ние с andvari трябва да правим една група за начинаещи за там...  Grin

Fore!
Snori
Jr. Member
**

starry

View Profile
« Reply #8 on: 28 December, 2006, 12:19:49 AM »

Много си прав rookie. Cheesy Аз от средата на януари започвам. Надявам се и ти да бъдеш там.  Wink

Блез Паскал
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 08 January, 2007, 05:35:50 PM »

Ами, както вече написах и в Коледно-Новогодишните ми приключения - въпросът е да разбереш кога пича е там и кога го няма.. Иначе игрището се поддържа - тревата се коси и грийновете на двете дупки отзад също са свестни (е, може и доста по-добре, ама няма да издребняваме сега.. Grin ).
 За клъбовете - има налични почти всякакви - даже и един-два ууд-а но без санд-уедж, който е откраднат  Angry. От друга страна онзи ден на Равно поле ми направи впечатление, че тренировъчното игрище до драйвинг рейнджа е разширено и вероятно и там също дават клъбове..

rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 02 May, 2007, 12:52:30 PM »

Какво става, някой знае ли това чудо работи ли и кога?

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 02 May, 2007, 01:24:19 PM »

Значи точно мислех да поствам по тази тема и roоkie ме изпревари с въпроса.
Аз за празниците си бях за малко в БГ (повече по работа ама карай) и естествено не можах да издържа без да намина да видя какво става с този рейндж  Wink.
 Има няколко добри новини - първо, драйвинг рейнджа работи вече, тревата е подрязана, грииновете отзад са в (относително) добре подготвено състояние и бункера е с готин пясък (от истинския) и второ, намалили са цената на една кофа с топки от 10лв на 5лв!!!! Ето това вече си е за похвала - аз пак дадох 10лв ама пукнах 2 вместо една кофи.
 Иначе, стикове имаше само 7-ци (с метален и графитен шафт и различна дължина), санд-уеджове, питчинг-уеджове и пътери - ама карай пак е нещо (да съм си взел мойте като искам повече) Wink.   

rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #12 on: 02 May, 2007, 01:28:40 PM »

Grin Значи трябва да се замъкна до там някой ден...  Grin Дано уцеля когато работи...

Fore!
samo_arsenal
Newbie
*

View Profile
« Reply #13 on: 10 May, 2007, 10:17:44 PM »

Някой може ла да  каже по-подробно къде се намира тази база на НСА ? мерси предварително
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #14 on: 11 May, 2007, 09:32:15 AM »

Ми, това е в Националната Спортна Акедемия в студентския град, близо да последната спирка на 280. Драйвинг рейнджа е от задната страна на базата, така че има и един малко по-трики път отзад през Дървеница,  ама първо е добре да си минеш по "царския" път. На централния вход на НСА има някакви чиковци-охранители те ще те упътят...

Pages: [1] 2 Print 
« previous next »
Jump to: