Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29 March, 2017, 03:11:27 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2878 Posts in 268 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  По света
| | |-+  PGA Tour 2011
« previous next »
Pages: 1 2 [3] Print
Author Topic: PGA Tour 2011  (Read 9417 times)
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #30 on: 08 August, 2011, 11:00:09 AM »

Май не напразно обсъждахме Адам Скот и  Стив Уйлямс. Впечатлен съм от изразителната победа на Скот.
Последния кръг силна игра направиха и Westwood, Donald и Fowler.
Жалко че младите Jason Day и Ryo Ishikawa не успяха да притиснат Adam Scott макар че бяха в отлични позиции в началото на деня.
Играта която наблюдавах тази седмица ми дава основание да направя прогноза за победителя в последния мейджър за годината следващата седмица - ще бъде под 30 годишен.
« Last Edit: 08 August, 2011, 11:02:55 AM by Greg » Logged
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #31 on: 08 August, 2011, 05:38:05 PM »

От моите фаворити само Рорката се представи горе-долу добре. Нещо не съм добър в предсказанията.

Относно Стиви Уилиамс и Адам Скот - много активно обсъждаха ударите и сякаш Адам му даваше доста да му влияе на решенията. Резултатът говори сам за себе си.

Имаше интервю с Уилиамс накрая - той каза, че това е била най-добрата му седмица през целия му 33-годишен стаж като кади. Много е сърдит на Тигъра, че го изрита преди няколко седмици. Освен това, досега не бях виждал интервю на кади минути след края на турнира. Но пък на прес конференциите утре и в сряда Адам ще трябва да дава обяснения и дано не му донесе излишно напражение. Все пак се надявам да се сработят с Адам и да има още победи.

Между другото, ми направи впечатление, че Адам Скот се е напомпил здраво в сравнение с миналата година. И Рорката и той яко помпи щангите.
qpr
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #32 on: 10 August, 2011, 10:51:31 PM »

Утре почва мейджъра в Атланта. Тук тръбят наляво и надясно че е крайно време Лий Уестууд да спечели голямо състезание от този ранг. Изключителен интерес има към Макилрой, обаче аз се питам миналогодишният победител тук Каймер дали ще мине къта изобщо!? Май не е в добра форма...

WE ARE QPR!
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #33 on: 11 August, 2011, 07:32:51 PM »

Тайгъра е на +7, Сингх на 6 ... какво остана за нас  Cheesy

Fore!
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #34 on: 05 December, 2011, 10:31:45 AM »

Tiger is BACK!

http://www.pgatour.com/
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #35 on: 05 December, 2011, 04:34:08 PM »

Общо взето настроението е предколедно и играчите не са се напъвали много... И Симпсън какъв резултат е направил...

... and keep the head down!
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #36 on: 09 December, 2011, 10:03:15 AM »

Clubmaker, i az v edin moment si pomislih taka, no vse pak stava duma za 1,2 mln USD za pobeditelq. Ako mi kajesh che poznavash nqkoj da ne se napuva za tazi sumichka predkoledno...

Monalata godina G-Mac vaobshte ne se zamisli dali da ne otnese Tiger-a na negovia turnir.
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #37 on: 09 December, 2011, 10:06:35 AM »

BTW na site-a na PGA tour-a vurvi edna klasaciq za naj-dobrite udari na godinata.
Makar i da ne sme stignali do No1 oshte eto i moq favorit za pobeditel.
Ne pomnq kolko puti go gledah predi vreme, no napravo ostanah vtreshten.
Buba Wantson e mnogo interesen za gledane, ne samo zaradi nestandartniq mu swing no i sushto tolkova nestandartnite mu idei :-)
http://www.pgatour.com/video/r/highlights/top_shots/2011/12/07/highs_11soy8_Watson_nm505a.pgatour/index.html
Pages: 1 2 [3] Print 
« previous next »
Jump to: