Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
29 March, 2017, 03:12:22 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2878 Posts in 268 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  По света
| | |-+  PGA Tour 2011
« previous next »
Pages: 1 [2] 3 Print
Author Topic: PGA Tour 2011  (Read 9419 times)
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #15 on: 11 May, 2011, 08:58:58 AM »

Добро флайтче са заформили за The Players - Matt Kuchar, Martin Kaymer, Tiger Woods  Grin

... and keep the head down!
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 11 May, 2011, 09:58:31 AM »

И тези не са лоши:

8:08 am Watson Bubba, Donald Luke, Wilson Mark
2:10 pm Fowler Rickie, Manassero Matteo, Quiros Alvaro
1:18 pm Furyk Jim, Johnson Dustin, McDowell Graeme
1:28 pm Mahan Hunter, Stricker Steve, Schwartzel Charl

А това е флайт от бивши победители в турнира:

8:29 am Scott Adam, Clark Tim, Garcia Sergio

Само Фил са го сложили като че ли в по-непрестижна компания Smiley :

1:18 pm Mickelson Phil, Laird Martin, Woodland Gary
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #17 on: 11 May, 2011, 10:12:57 AM »

Te Fill i Gary Woodland igraha i v predishnia turnir zaedno i  izglejda si dopadnaha...
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #18 on: 11 May, 2011, 08:02:31 PM »

Господа, не се залъгвайте от сравнително неизвестните имена на Удланд и Леърд. Трикът тука е класъцията по FedEx Cup точките.
1 Бъба Уотcън
2 Люк Доналд
3 Марк Уилсон

4 Фил Микелсън
5 Мартин Леърд
6 Гари Удланд

Следват Уотни, Рори Сабатини и Бърд, които са също заедно. Последната група по този принцип е на Снедекер, Симпсън и Бадъли. След това вече са разбъркани по вкуса на организаторите.

Турнирът ще е страхотен и аз ще мога да го гледм online на живо. През 2009 играх аматьорски турнир на това игрище и имам пaр-3 на 17-та. Предполагам бая народ ще се представи по-зле от мен там поне в един от 4-те рунда.
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #19 on: 12 May, 2011, 04:22:31 PM »

Тайгъра тръгна "страхотно" - на 8 дупка - +5 ...

Goos
Full Member

View Profile
« Reply #20 on: 12 May, 2011, 05:35:17 PM »

Май се е отказал след първата 9-ка на +6 и се е оттеглил куцукайки към съблекалнята. Жалко за него.
Ще се съсредоточим върху другите
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #21 on: 13 May, 2011, 11:22:09 AM »

И на Фил му се счупи играта от 8-ма дупка. Направи великолепно излизане от бункера за спасяване на пара и после изпусна лесен за него пат Sad .
Вярно после направи майсторски игъл на 11-та с chip in но последвалото 2-но боги на пар 3-ката 13-та окончателно му разби играта до края.
Гледах снощи и Graeme McDowell и останах с впечатлението че е в перфектна форма. Но при Graeme никога не е ясно дали може да запази нивото високо в останалите дни Sad .
А какво ще кажете за старите кримки David Toms и Mark O'Meara - направиха показно на младежите май Smiley ?
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #22 on: 13 May, 2011, 01:19:37 PM »

От наблюденията ми от "марковите" турнири мога до кажа, че "старите кучета" обикновенно играят много добре, но не издържат на темпото през всичките 4 дни. Алваро и на мастерса почна много добре, но не издържа ...

Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #23 on: 16 May, 2011, 08:23:06 AM »

Томс за мое съжаление оправда прогнозата ми. Както Том Уотсън загуби миналия Бритиш на плейофа със Синк, така и той не успя. Последните 9 дупки наистина беше уморен.

Goos
Full Member

View Profile
« Reply #24 on: 16 May, 2011, 10:04:34 AM »

Момчета, да не забравяме, че ден3 беше спрян заради времето и в последствие продължен рано в неделя така, че някои са играли по 30 дупки в един ден.
Виждам, че моя любимец Греъм МакДауъл е завършил последния кръг на +7, така че да не бъдем критични към Томс ;-)

П
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #25 on: 03 August, 2011, 05:33:59 PM »

Утре в Охайо започва турнира от Световните Шампионати - Бриджстоун Инвитейшънъл. Събрал се е световноят елит и Тигърът барабар с тях. Първите два дни е с Даринчо Кларк!

В този турнир всички играят 4 дни (няма кът). Аз ще погледам с интерес, когато имам време. Всички участници са добри играчи и аз мисля, че в неделя в последните групи ще са Каймър, МакИлрой, Дъстин, Кирос... и евентуално Тигърът и Филю.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #26 on: 04 August, 2011, 02:01:48 PM »

От Тайгъра не очаквам добро представяне, след като не е играл скоро на турнир и с ново кеди... На Филю последните игри които гледах не бяха стабилни - смес от перфектни изпълнения и издънки Cheesy . Все пак почти всички най-добри голфъри са там и се очаква интересен турнир...

Fore!
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #27 on: 05 August, 2011, 11:34:26 AM »

Гледах Tiger от 8-ма до 18-та - мъкааа. Непрекъснато даваше урок как да се играе по трудния начин. В интерес на истината спаси доста безнадеждни парове. В крайна сметка резултата му е изненадващо добър??? А бившото му кеди май добре се е сработило с водач Adam Scott.
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #28 on: 05 August, 2011, 01:39:47 PM »

Стив Уйлямс и Адам Скот са си сънародници и дружки от по рано, тъй че не е изненадващо, че са се сработили добре. От това, което гледах, Тайгъра игра спокойно, и направи доста добри пътинги...

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #29 on: 05 August, 2011, 05:03:38 PM »

Не се заяждам - но Стив Уилиамс е от Нова Зеландия (роден в Уелингтън) а Скот от Австралия (роден в Аделаида).

Явно наистина си пасват засега. Не съм ги гледал как работят заедно, но с Тигъра Стивито не се обаждаше много много без да го питат. Може би Адам разчита на него повече като съветник. Не знам. През уикенда ще погледам и ще споделя мнение.
Pages: 1 [2] 3 Print 
« previous next »
Jump to: