Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21 September, 2017, 12:37:22 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 303 Members
Latest Member: dbwvkhb
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  В България
| | |-+  Турнирите през 2011 година
« previous next »
Pages: 1 [2] 3 Print
Author Topic: Турнирите през 2011 година  (Read 8710 times)
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #15 on: 26 April, 2011, 10:16:03 AM »

Good Luck Niki! Enjoy it!!!
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 26 April, 2011, 12:31:27 PM »

Успех Niki и от мен!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #17 on: 27 April, 2011, 05:59:18 AM »

Е, поиграх си - направих много отлични удари и няколко доста трагични. Записах 85, на 6 от победителя с 79. позицияата ми е 9-та, заедно с още трима юнаци.

Нещата започват да се нареждат, просто имам да поизчистя тук-таме неточности и ще смъкна още резултатите.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #18 on: 09 June, 2011, 04:44:23 PM »

Дами и господа:

Имаше ли участници на турнири или тренировъчни игри през миналия уикенд? На Пирин Голф май е имало някакви изяви.

Аз играх в един турнир в петък и хем играх добре, хем се представих зле! На два пъти се разконцентрирах и последиците бъаха трагични - тройни богита и на двете дупки. Иначе имах доста добър ден от гледна точка на качествени втори удари от феъруей до грийн. Крайният резултат е 88 а победителят в нашата дивизия е с 77. Не знам какво е времето в България, ама тука е 25 сутринта и около 35 следобед. В такива жеги ще играя и следващата седмица в турнир на Игълс Ландинг Кантри Клъб. Не е нещо фантастично, честно да ви кажа, въпреки лъскавата уеб страница.
http://www.clubcorp.com/Clubs/Eagles-Landing-Country-Club

Другата ми интересна новина е, че заведох три-годишния си син Мишо на първи урок с учител. Той беше много послушен и още помни всички указания. Даже с него си измислихме една песничка с ритъма на английската Are You Sleeping?. Включени са инструкциите за захвата, позицията на стъпалата и топката, удара и задържането на стойката накрая. Сега тренираме на двора и на драйвинг рейндж и следващият урок е на 25-ти юни. Свекърът спонсорира пакет от десет урока и целта е към края на годината да го подготвим за игра на късо игрище.
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #19 on: 10 June, 2011, 03:33:11 PM »

Niki, доколкото ми е известно никой от форумците не игра миналия уикенд на Пирин Голф - малко скъпички бяха турнирите.
Тоя уикенд Goos и ivo_jpm ще се пуснат на 2-та турнира там.
Аз ще участвам на турнира на Правец следващия уикенд и сега в неделя мисля да направя тренировъчна игра там.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #20 on: 12 July, 2011, 05:10:18 PM »

Това е от страницата на БГ Голф Асоциацията. Кой форумец беше там?

11.07.2011
Петър Калоянов е шампион на България по голф за 2011 г.

22-годишният Петър Калоянов спечели шампионската титла при мъжете в Държавното първенство по голф за аматьори, което се проведе в два състезателни кръга на игрището на Голф клуб „Пирин”. След оспорвана битка подгласници на победителя станаха Емил Марков и Радослав Рашев. В нетното класиране първи е Георги Йоцев, втори и трети са Александър Ненков и Кирил Златков.
При дамите първото място заслужи Мая Кучеркова. По нетен резултат най-добре се представи младата състезателка Ана-Мария Вълканова.
Това е седмото издание на този престижен турнир от календара на Българската голф асоциация. Изключително горещото време в подножието на Пирин беше допълнително изпитание за 85-те голфъри, които се включиха в надпреварата.
Победителите при мъжете и жените получиха трофеите си от г-н Атанасиос Куцопулос – главен изпълнитен директор на Банка Пиреос България. За четвърта поредна година банката е партньор на Българската голф асоциация в организирането на най-популярните голф турнири в съответствие със своята политика за развитие на този спорт в страната.
Купи и награди от Банка Пиреос България получиха и победителите в турнира при младежите и девойките. Първи при младежите стана 14-годишният Любомир Костов, най-добър в нетното класиране е Георги Йоцев. При девойките титлата грабна 11-годишната Ивана Симеонова, а в нетното класиране първа е Владислава Паскова.
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #21 on: 12 July, 2011, 06:07:23 PM »

Доколкото виждам от резултатите тук:
http://www.piringolf.bg/main.php?section=golf&lg=bg&page=news&nID=115
никой от познатите ми форумци не беше там. Тая година пуснаха само членове на голф клубовете към игрищата + някои връзкари. Sad
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #22 on: 12 July, 2011, 06:45:25 PM »

Ха, че как тогава ще твърдят, че това е официално първенство на България?
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #23 on: 12 July, 2011, 07:57:27 PM »

Е, те връзкарите са в смесената дивизия. В основната има само 3-4. В основната не са участвали 4-5 от най-добрите но като цяло си е нормално BG държавно първенство.
Любомирчо
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #24 on: 12 July, 2011, 08:44:12 PM »

e kak nikoi ot forumcite ne e u4astval ..

Най-важният удар

Е СлЕдВаЩиЯ
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #25 on: 12 July, 2011, 09:07:41 PM »

Извинявай Любак, но ти отдавна не си се изявявал във форума и си мислех че не влизаш вече.
Поздравления за младежката грос шампионска титла, а и гледам че само 2 удара са те делели от влизане в 3-ката на мъжете, но догодина вярвам че ще си там Smiley .
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #26 on: 12 July, 2011, 10:40:43 PM »

Да, и аз забелязах победителя при младежите. Браво Любо! Национален шампион при младежите - звучи много гордо!

Сега - дай малко по-подробна информация как мина турнира, какви бяха условията и т.н. Похвали се, с други думи!
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #27 on: 18 November, 2011, 05:53:39 PM »

Колеги! Това мълчание направо ме "убива? Wink

Нека сега ви разкажа за един "турнир".
Когато в края на миналата година с още двама съфорумци" решихме да "превземем" както ние го наричаме "Отрезвяващия Ихтиман" не знаехме, че ще стане традиция. Но първо малко предистория.
Защо "Отрезваващия Ихтиман"? Ами защото където и да ходим каквото и да правим в крайна сметка като се пуснем на Ихтиман и резултата ни се качва средно с 10 удара.
Приземяванееее!!!!
Ето защо, в края на миналата година, когато хендикапите ни клоняха към 30(отгоре), решихме да се стегнем, да сложим един сериозен залог (като един шоколад например) и да се приготвим за горчива битка. Волята ни взе връх над игрището за първи път и в край сметка се отчетохме с няколко "под 100" резултата. Изядохме шоколада, прибрахме си гегите и си тръгнахме доволни.

Тази година направихме същото.
Дори увеличихме бройката на участниците с цели 33%. от 3-ма на 4-ма. но нали така се започва с традициите...
И отново добри постижения, някои слезнахме под 90, други доста под хендикапа си и т.н....
А бе голям празник!
Поздравления за Ivo_gpm за красивата победа и другите колеги за красивите "птички".
Очаквайте скоро и резултати от следващия кръг.
Скоро, в смисъл след около 11 месеца  Wink
Г
ivo_jpm
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #28 on: 23 November, 2011, 11:22:57 AM »

Да....мълчанието е наистина гробно:))
Добре, че разчупи леда. Благодаря за хубавите думи.
Тази събота давам възможност за реванш, но този път на малко по-истинско игрище  - Правец:)
Ако някой има желание да се включи от форума е добре дошъл (ние с Goos сме там).
Предолжения за залог (да не е шоколад, че ще хвана захарна болест Grin)??
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #29 on: 24 November, 2011, 12:54:22 PM »

Абе хубаво ме изкушавате, ама ще ми е студено на старите кокали  Cheesy Cheesy

... and keep the head down!
Pages: 1 [2] 3 Print 
« previous next »
Jump to: