Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21 September, 2017, 12:36:16 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 303 Members
Latest Member: dbwvkhb
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  По света
| | |-+  Sony Open in Hawaii
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: Sony Open in Hawaii  (Read 1813 times)
niki
Sr. Member

View Profile
« on: 17 January, 2011, 06:59:05 PM »

Здравейте. Някой успя ли да гледа Сони Оупън? Аз зяпах малко от съботния рунд и от финала в неделя. Спечели го Марк Уилсън - 173 см и 66 кила с мокри гащи. Пича почти не пропусна феъруей (въпреки, че имаше късмет на 2 пъти във финалния рунд след ужасни удари от тий бокса) и бая надалече я пращаше. Той и победителя от миналата седмица Джонатан Бърд са направо дребаци в сравнение с останалите звезди в спорта. А това е окуражаващо за всички нормални аматьори!
Да не забравя и Тим Кларк от Южна Африка - стана втори вчера. Той е и малко дефектен - не може да си обръща ръцете с дланите нагоре по рождение. Но твърди, че това му помага при суинга, защото елиминира потенциални грешки и по естествен начин води до перфектна форма при контакта с топчето.
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 17 January, 2011, 09:06:47 PM »

Не Niki не гледах. Хавайското игрово време ни идва през ноща Sad .
Но ми направи впечатление че доста топ играчи не продължиха след 2-рия ден като:
Zach Johnson, Vijay Singh, Jim Furyk, Robert Allenby, Adam Scott, K.J. Choi
Не гледах и турнира от Европейския тур дори.
За сметка на това открих тренировките на драйвинг рейнджа на Правец Smiley . В събота поработих с P wedje-то а в неделя с 9 iron.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 17 January, 2011, 09:22:16 PM »

Е Greg, нова година - нов късмет. Поздрави за откриването на сезона. Ние тук в Atlanta бяхме затрупани от сняг предната неделя, който все още не се е разтопил. Глобалното затопляне яко ни тресе! Скоро не го дават да се затопли, обаче, и не ме свърта на едно място вече. Ходих по едно време да потренирам на симулаторите в Халите и забелязах някои важни елементи, които имат нужда от оправяне. Както обикновено, суингът на видео разкрива доста дефекти, които иначе си мислех, че съм отстранил.

Между другото, Зак Джонсън си набил палеца на крака деня преди началото на Хюндая в Капалуа и там игра на куц крак 4 рунда. Явно му се отразило повече на Сонито, особено ако му е паднал нокъта. Стават бели като помъкне човек със себе си цялото семейство по време на командировка на морето. Станал бил пожар във вилата на плажа и той хукнал да го гаси и изритал стълбите с бос крак. После го бъзикаха коментаторите на Golf Channel. На мен директните предавания ми се падаха от 7 то 10:30 вечерта и затова можех да гледам малко всяка вечер.
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #3 on: 18 January, 2011, 03:13:03 AM »

Аз гледах малко сутринта рано на запис. Гледах и едно сравнение на суинга на Дели и Садловски - бексуинга на Дели е по-бавен, но суингът им е с абсолютно еднакъв тайминг - напук на твърденията на един инструктор, който коментира, че Дели е бил атлет  Grin.

... and keep the head down!
Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to: