Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
01 May, 2017, 06:21:35 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2878 Posts in 268 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Екипировка
| | |-+  И-нет магазини за голф екипировка
« previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5 Print
Author Topic: И-нет магазини за голф екипировка  (Read 41920 times)
Радо Димитров
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #30 on: 23 September, 2007, 07:26:23 AM »

Явно и това е болест без лек. Ходих на рейнджа, голям кеф. А в нас на двора бая трева изорах. Пратих няколко топчета в двора на съседите и в дерето. Мислех си че като за първи път пращам топката много добре с уеджа, ама Пендов ми показа нещо и останах замислен. Днес пак съм там, само да се затопли.

Иначе идеята за обща поръчка по нета не е никак лоша. Така поне шипинга ще излезе по поносим.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #31 on: 07 October, 2007, 12:11:35 PM »

Пратили са ми код за ваучер за 10% отстъпка за  golfdirector.co.uk ...

Fore!
Lary2
Newbie
*

View Profile
« Reply #32 on: 08 October, 2007, 09:05:09 AM »

Аз си поръчах един път от тези :http://www.thesportshq.com/: и нямаше проблем взеха ми 50 евро доставка и сичко точно.
Но втория път направихме по-голяма поръчка с едни колеги и три от нещата не дойдоха въпреки, че ми обявиха 150 евро за доставката. Сега се опитвам да се разправям с тях ма нещо не отбират.  Sad
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #33 on: 12 October, 2007, 01:40:23 PM »

Пратили са ми оферта - http://www.thesportshq.com/ProductDetails.asp?PCLinkID=1812  - евтино излиза за начинаещи... Само драйвър няма.

Fore!
nikelson2
Newbie
*

View Profile
1
« Reply #34 on: 28 October, 2007, 05:15:55 PM »

Здравейте, Днес ми беше първият суинг и изобщо първият допир с голфа на драйвинг рейнджа във Варна/много ми хареса/. Бих искал да си поръчам една порядъчна екипировка - сет и  обувки главно, но и различни аксесоари. Тъй като обаче има различни цени, а аз винаги съм се опарвал когато съм купувал по-евтиното, бихте ли ми препоръчали кой сет и кои обувки да избера от http://www.thesportshq.com  и изобщо от този сайт ли? Знам че някои от вас ще кажат че избора на сет е строго индивидуален, но все пак съвета на хората с по-голям опит е безценен. благодаря предварително. Ако някой от Варна иска да поръчва нека каже за да обединим почъчките.
qpr
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #35 on: 31 August, 2008, 01:44:00 AM »

Сега обувки ще си купувам оттук:

http://stores.ebay.co.uk/The-Sport-Depot

Имат качествени стоки за голф на приемливи цени!

Ето ви по-долу пълен комплект клъбове на приемливи за България цени дори с доставката. Всичко си е написано прочетете внимателно!

http://cgi.ebay.co.uk/Dunlop-Tour-TG-Full-Set-Golf-Clubs-3-8-Brand-New_W0QQitemZ250286647400QQihZ015QQcategoryZ115280QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262
« Last Edit: 31 August, 2008, 01:55:20 AM by qpr » Logged

WE ARE QPR!
kalentro
Newbie
*

View Profile
« Reply #36 on: 22 January, 2009, 12:42:40 PM »

Здравейте, вчера ми пристигна пълен стартер сет на HIPPO от www.golf247.co.uk. Излезе ми точно 118 лири с доставка, чрез DHL. Супер е!

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #37 on: 23 January, 2009, 10:49:20 PM »

Поздравления за покупката!

Cтиковете с метални или графитени дръжки са?  Сигурно ще ти свършат добра работа вначалото и след някоя и друга година ще си готов за upgrade.

ХИППО е популярна марка, но ако са всички с графитени дръжки, не ги блъскай много силно в земята, че да не се отчупи някои club head. На мен ми се е случвало Smiley
kalentro
Newbie
*

View Profile
« Reply #38 on: 24 January, 2009, 02:48:22 PM »

С титан и графит, поне доколкото съм запознат де. Голяма краста е този голф, грабне ли те няма спасение.

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #39 on: 26 January, 2009, 05:22:26 AM »

Титана е за главата на драйвера само. Другите глави са стоманени или там нещо подобно. А дръжките май са всите графитени, така ли? Аз на една друга тема се изцепих, че евтинкото е не-винаги качествено, но и цените са солени като цяло... Така, че - поздрави и успешно задобрявне!
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #40 on: 26 January, 2009, 05:46:08 AM »

Главите на стиковете са от мека нисковъглеродна неръждаема стомана. На някои от последниите модели Titleist слагат твърдосплавна пластина от волфрам в долната част на стика. И моите са с графитени шафтове /Texan/, но засега издържат на блъскането. Cheesy Имам и няколко със стоманени. Абе като за начинаещи си е добре...  Wink
« Last Edit: 26 January, 2009, 05:52:16 AM by rookie » Logged

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #41 on: 26 January, 2009, 11:09:01 AM »

Наистина, странно е, че най-изгодните оферти на сетове за начинаещи са с метални шафтове а от друга страна металните шафтове се препоръчват за ниски хендикапъри. Аз също започнах с метални шафтове и после преминах на графитни, но определено според мен графитните са по-добрият избор за начинаещ голфър.

Better in the ROUGH than in the OFFICE!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #42 on: 27 January, 2009, 05:13:53 AM »

Мдаааа, така е до един момент, в който почне да те хваща яд на липсата на постоянство и прецизност при ударите ти. И тогава става ясно колко е важно да са cтиковете с метални дръжки. Преди известно време един pro от когото взимах уроци ми обяснява доста време точно какви шафтове да си поръчам в новия комплект и как точно тази марка и спецификация на флеkc ми трябват на мен за оптимизиране на резултатите. А иначе модела на cтиковете и типа глави сам си ги избрах след като поблъсках всякакви модели в един магазин за екипировка в Atlanta (www.pgatoursuperstore.com). Имат 10-тина симулатора където можеш да бухаш на воля и да тестваш драивери и aирънс. За short game си има отделно пъттинг green и чиппинг ъгълче. Освен това, има и цял тенис корт, на който тренират доста хора или тестват ракети (в магазина има и доста голяма секция за тенис).
След като ги тествах и си избрах модела, се качих на ebay и си ги купих по-евтино. Но драйвра ми е вече три-годишен и трябва нов май.
Предполагам, живущите в Германя и Англия посещават подобни магазини.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #43 on: 27 January, 2009, 05:33:47 AM »

Тука има за фитинга "съветваща" част  Grin http://www.forgan.co.uk/CustomFitWizard.aspx

Fore!
cecko_93
Newbie
*

View Profile
« Reply #44 on: 31 January, 2009, 09:53:29 PM »

Ако е 50 - 60 долара за цялата доставка не е много.
Щото едните гадове искат към 70 лири от Англия.
http://www.thesportshq.com/ - А тези искат 50 евро.

Абе хора, къде ги видяхте тези 50 евро доставка, на мен за 2 клъба ми искат 15 паунда?!?!
Pages: 1 2 [3] 4 5 Print 
« previous next »
Jump to: