Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21 October, 2017, 10:22:28 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 304 Members
Latest Member: golfswagen
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  В България
| | |-+  Пирин Голф Месечни Турнири 2010 7-ми финален кръг
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: Пирин Голф Месечни Турнири 2010 7-ми финален кръг  (Read 1235 times)
Greg
Sr. Member

View Profile
« on: 17 October, 2010, 09:49:18 PM »

Имах честта да бъда caddy на финалния победител в месечните турнири в C division и вече едногодишен член на Пирин Голф клуб - Краси (3-та чашка на турнира). Браво на Краси!!! - участва във всичките 7 турнира на серията и постоянството му беше възнаградено. (Боре твоя "заек" от миналата година вече е winner Smiley )
Времето за разлика от вчера беше перфектно за игра. Дори се появи изключително ярка дъга но нямаше играч с достатъчно дълъг драйв да мине под нея Smiley .
Нашият форумец Goos също участва в B division и един удар го раздели от 3-тата чашка на турнира.
Goos разкажи за онзи Texas wedje от 15 метра за пар на 6-та дупка!
« Last Edit: 18 October, 2010, 11:36:59 AM by Greg » Logged
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #1 on: 17 October, 2010, 10:34:43 PM »

Честито Краси,
Както казва Грег, миналата година бяхме една отлична група, и беше въпрос на време да случи.

Гриша, не се измъквай и от теб чакаме ресултати в Б дивизиите догодина, а може и по-надолу!

Наздраве за победителите,
Борис
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 18 October, 2010, 11:34:43 AM »

Боре, благодаря за оптимистичните очаквания.
Резултати ще има но трябват дълъг drive, точен approach, отличен chip (дано се налага по-рядко) и перфектен putt. Ако може и в една турнирна игра заедно да се случат Smiley . Дай Боже всекиму!
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #3 on: 18 October, 2010, 03:00:31 PM »

Имах честта да бъда caddy на финалния победител в месечните турнири в C division и вече едногодишен член на Пирин Голф клуб - Краси (3-та чашка на турнира). Браво на Краси!!! - участва във всичките 7 турнира на серията и постоянството му беше възнаградено. (Боре твоя "заек" от миналата година вече е winner Smiley )
Времето за разлика от вчера беше перфектно за игра. Дори се появи изключително ярка дъга но нямаше играч с достатъчно дълъг драйв да мине под нея Smiley .
Нашият форумец Goos също участва в B division и един удар го раздели от 3-тата чашка на турнира.
Goos разкажи за онзи Texas wedje от 15 метра за пар на 6-та дупка!

Първо нека поздравя Краси за наистина голямото постижение. Надявам се, че ще споделя и с нас отстъпката за консумацията в бара ;-)))
А иначе времето беше изненадващо безвалежно, макар и грийновете да бяха доста росни, поне до 8-ма дупка.
Това всъщност ме насърчи да пробвам нещо за първи път. Може и да не са 15 м но бяха над 10 м фриндж/раф плюс още толкова грийн, които отиграх с пътър-а. Колегите от флайта гледаха с недоумение, но аз вече им бях казал за правилото "... ако нещо може да се отиграе с пътър, не пипай друго". И риска се отплати с един прекрасен пар на 6-та ( с последващия 7-футов пътинг).
Нали все пак, трябва да се готвим за Сейнт Андрюз ;-)))
« Last Edit: 18 October, 2010, 03:12:50 PM by Goos » Logged
Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to: