Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25 July, 2017, 02:48:30 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 302 Members
Latest Member: bojestveniq
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  По света
| | |-+  Ryder Cup 2010
« previous next »
Pages: 1 [2] Print
Author Topic: Ryder Cup 2010  (Read 4706 times)
darren
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 04 October, 2010, 09:02:49 PM »

Браво Европа, браво Монти, браво момчета! Страхотен финален ден, изпълнен с драма, емоции и страхотни изпълнения. Лично аз съм изненадан от загубите на Уести , Каймер и Харингтън. Браво на Хименез, на 46г спечели първия си сингъл на Райдер къп и помогна на отбора Smiley)))))
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 04 October, 2010, 09:37:33 PM »

Congratulations Europe!

Неизразителна победа но все пак Ryder cup отново е тук Smiley .

Според индивидуалните точки най-добри са били:

EUR
Ian Poulter 3.0
Luke Donald 3.0

USA
Steve Stricker 3.0
Tiger Woods 3.0

За първите 3-ма съм съгласен но на Тигъра му направиха противник-подарък на индивидуалния мач Sad . Че и на Фил също Sad .

От европейците заедно с Poulter и Donald най-добри бяха McIlroy (трудно равенство с Cink на финала) и McDowell (падна му се и спечели последния решаващ мач). Впечатлен съм и от Jimenez който вчера сам победи на foursomes Watson-Overton а днес отново Watson.

От американците след Stricker се нареждат Cink (единсвеният непобеден играч на турнира) и Zach Johnson. Впечтлен съм и от младия Rickie Fowler който от направо безнадеждна ситуация днес измъкна половин точка която можеше да се окаже решаваща ако Mahan беше изравнил на McDowell .
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #17 on: 05 October, 2010, 11:21:28 AM »

От европейците Харингтън направо ме разочарова - направи доста повече лоши отигравания, отколкото му се полагат. Молинаритата се бориха яко, Хименес направи перфектна игра последния ден, Рорито се стараеше също. Другите играха "нормално". От американците  Тайгъра и Филю са на едни от челните места, по най-много загубени мачове в Райдър къп - 5-ти и 2-ри съответно Grin Синк и Стрикър бяха на ниво, Овертън показа приятна за гледане игра. А Джонсън имаше да си връща на Каймер заради US Open и го направи последния ден. В крайна сметка - честита победа!  Grin

... and keep the head down!
ot4eto
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #18 on: 05 October, 2010, 11:45:43 AM »

С пристрастие - Хименессс!!!!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #19 on: 05 October, 2010, 04:36:14 PM »

Абе хора, вие наистина ли сте гледали тоз турнир с интерес и пристрастност?Huh Тука го предаваха по нощите (рано сутринта де) и май само роднините и приятелите на играчите и на коментаторите го гледаха. И на всичкото отгоре Джим Фюрик обиден на журналистите на прес-конференцията, че го питат дали наистина им пука за купата като отбор. Обаче Хънтър Меихан чак се разрева на тая прес-конференция. Много разочарован, че се поддаде на напрежението и не успя да помогне на отбора. А пък Рорито и МакДауъл се прегръщаха, сякаш са спечелили купата на Северноирландската ръгби федерация.  Grin

С една дума - тука никoй дори не знае, че е имало такова състезание. А пък в Европа се чува Оле Оле Оле.
darren
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #20 on: 05 October, 2010, 10:10:08 PM »

Ами аз го гледах, защото съм пристрастен Wink Хименез и Монти са ми любимите играчи, а и не се вижда толкова често топ играчите да играят формати като foursomes и fourballs. На мен лично ми хареса и не съжалявам, че пропуснах лекции заради мачовете в понеделник Wink))
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #21 on: 07 October, 2010, 12:01:59 PM »

Ники, направо ме разби с това мнение!
Преди турнира пускаха какви ли не новини, клипове за това ше влезе ли Тайгър в състава, кои ще са избранниците на Кори П и т.н. Имаше и сълзливи клипове на предишния капитан на Америка, Ейзингър, как са показали американски дух преди 2 години и са победили "наперените Европейци".
Аз специално гледах стрийм-а на Голф Ченъл и останах с впечатление различно от твоето, но все пак ти си там и ти виждаш по-добре.
Изобщо, всеки източник налага мнението че това е най-, ама най- голямото състезание в света, поне от емоционална гледна точка, заради формата си най-вече и историческата инртрига.
Направо се замаях като разбрах, че някои комплекси се строят специално заради Райдър Кап, а кандидатурите се подават и печелят едва ли не по-рано дори и от Олимпиадата.
В край сметка, вярвам, че ще се съгласите, че "колкото пповече, толкова повече" ... шоу, забавление и примери за следване за нас, обикновените голфъри Smiley

Pages: 1 [2] Print 
« previous next »
Jump to: