Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26 July, 2017, 04:35:11 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 302 Members
Latest Member: bojestveniq
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  В България
| | |-+  6TH BULGARIAN AMATEUR OPEN CHAMPIONSHIPS
« previous next »
Pages: 1 [2] Print
Author Topic: 6TH BULGARIAN AMATEUR OPEN CHAMPIONSHIPS  (Read 10676 times)
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #15 on: 09 September, 2012, 10:42:38 AM »

Давай Гусе! Стискаме палци!  Grin

... and keep the head down!
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 10 September, 2012, 02:28:13 PM »

Видях, че си се представил добре  Grin. Добри резултати. Тия първите видимо не играят с истински хендикап.

Goos
Full Member

View Profile
« Reply #17 on: 10 September, 2012, 04:07:55 PM »

Здрасти,
Всъщност не играх много добре. Особено последния ден направих 7 тройни пъттинга, което знаеш какво значи. Общо взето след първата 9-ка видях че "няма да стане" и се отказах от състезанието. В крайна сметка се оказа че съм на 10-ина точки от 3-тото место.
Що се отнася до първите двама, Илия и Сашко, имах удоволствието да играя и с двамата и мога да кажа, че са подобрили играта си много и то едва напоследък. Така, че хендикапите им са ок.
Страсти имаше около едни "млади звезди", които "изскочиха" първия ден с 49, с 40, с 41 точки, което е твърде много, особено за едни от тях които знехме, че по принцип трудно записват точки, но нейсе.
Оставих си добри спомени от ден 3 от отличните драйв-ове, с които бях свикнал, които бяха "изчезнали" миналата седмица ;-)
Май ще се видим на Банско тази седмица?
Все пак имаш да защитаваш титла от квалификациите!
Пък и твоя хендикап може да се пооголи Wink.  Все пак 19 оувър на Правец е сериозен резултат и не ти отива на ТНСР 26  Grin и група 3.
Успех!
Гоос
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #18 on: 10 September, 2012, 06:43:30 PM »

Предполагам, че дупките са били на възможно най-гадните места на грийновете  Grin Затова тройните пътинги не бива да те разстройват. Аз направих четворен на 8 дупка на Правец.  Cheesy В петък по план отивам на Банско. Всеки ден не се играе 7 удара под хендикапа, тъй че не се знае каква ще я накъдря... Но за напролет сигурно ще съм във втора дивизия, ако направя още 2-3 добри класирания...  Grin

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #19 on: 11 September, 2012, 04:57:42 AM »

Днес беше труден ден - при силен вятър и много ранен старт. Бях на първия тии бокс в 7:20, а слънцето изгря в 6:45! В 6:15 удрях топки в пълна тъмнина.

Резултатът ми е +17... с три тройни богита, които си бяха напълно преодолими. Все пак е четири дневен турнир, и нищо не е загубено.

В моят група има над 130 участника и аз съм на 39 място с още 10 други играча с по +17.
http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/event/thegolfchannel12184/contest/28/leaderboard.htm

Положителните неща: направих няколко отлични втори удара, както и добри пътове за пар. Като цяло, спазих си плана за действие, което е важно за мен. Утре съм на друго игрище, което е по-дълго и също ще има силен вятър.

Следобед спах три часа и послед направих една солидна тренировка чипинг и пътинг на базата на Сограс... Супер е там.

Поздрави,

-Ники
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #20 on: 11 September, 2012, 09:48:13 AM »

Като гледам на четири игрища ще играеш, че да ти позавидим!  Cheesy Айде стягай се и днес по-добре! И трябва да имаш дублиращи стикове за дългите удари с по-ниска треактория за ветровито време.

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #21 on: 12 September, 2012, 10:18:38 PM »

Мдааааа, работата загрубя втория и третия ден. Вчера имаше страхотен вятър на игрището до океана. Днес - по-малко вятър но доста трудни пинове и много гъста трева в раф-а.
Утре е истината на Stadium Course... Досега беше само загрявка.
Поздрави.

-Ники

пп 103 вчера и 95 днес
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #22 on: 13 September, 2012, 09:39:17 AM »

Чакаме впечатления от Стадиума  Grin

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #23 on: 14 September, 2012, 09:54:04 PM »

Странна работа а тyй голфът... Три и половина рунда - пълна посредственост... и в един моментен проблясък - ийгъл 2 на първата дупка на TPC Sawgrass Stadium Course! Тъй като бях на 98 място след третия ден, започнах на 10-та дупка и започнах с пaр... и после един полъх на вятъра ми спря топката на половин метър по-къса и хоп в бyнкера (тройно боги на 11-та дупка). После се постабилизирах, но на 17-та дупка посетих езерцето три пъти и записах 7-мица.... и за капак направих още една седмица на 18-та дупка.

И тогава минахме на 1-ва. Издумках страхотен драйв от 260 ярда и от върха на една бабуна в рафа с осмица айрън - право в дупката! Ама топката се виждаше от далече и аз си мислех, че е спряла на ръба. Като се качих на грийна - тя наполовина вътре, но заседнала между стената на дупката и флагстика. Затова и се виждаше част от топката от далече и ми се струваше, че е на ръба.

Последваха няколко стабилни дупки, но патърът ми не работеше въобще и записах 96 като краен резултат.

В крайното класиране съм на 73-то място от 135 човека. Мисля, че ми липсваше малко предварителна подготовка и практика при силен вятър. Първият ми рунд беше най-сполучлив и само на това игрище имах възможност за тренировъчна игра.

След това приземяване съм още по-амбициран да подобрявам играта и да работя върху късата игра. Там е истината.

Поздрави,

-Ники
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #24 on: 17 September, 2012, 01:54:35 PM »

Hm!
Tazi sedemnajsta, mai e dosta "intimidating"!
Snori
Jr. Member
**

starry

View Profile
« Reply #25 on: 24 July, 2013, 03:26:38 PM »

Провет колеги,

Преди десет дни приключи осмото държавно първенство по голф за аматьори, което се проведе в Правец. Въпросът ми е какви изисквания трябват да бъдат удовлетворени от даден аматьор, за да има право да участва?

Благодаря!  Wink

"Не само Истината като такава дава увереност, но самото нейно търсене доставя покой."

Блез Паскал
Pages: 1 [2] Print 
« previous next »
Jump to: