Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26 May, 2017, 01:11:36 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2879 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  В България
| | |-+  Турнирите през 2011 година
« previous next »
Pages: 1 2 [3] Print
Author Topic: Турнирите през 2011 година  (Read 8688 times)
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #30 on: 25 November, 2011, 04:05:59 PM »

Да....мълчанието е наистина гробно:))
Добре, че разчупи леда. Благодаря за хубавите думи.
Тази събота давам възможност за реванш, но този път на малко по-истинско игрище  - Правец:)
Ако някой има желание да се включи от форума е добре дошъл (ние с Goos сме там).
Предолжения за залог (да не е шоколад, че ще хвана захарна болест Grin)??

Да. Там сме! Нямам търпение.

А иначе за здравето си не се безпокой Wink .Не вярвам да ти  се случи да се "облажиш" скоро  Cheesy.
Абе по-добре си купи един шоколад от бензиностанцията на Шел, още на излизане от София Grin
Tъкмо ще вземеш и СМАРТ точки, че може да се окажат единствените ти точки за деня Grin
ivo_jpm
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #31 on: 28 November, 2011, 06:23:53 PM »

Привет,

та да се върнем на здравето ми....стойностите се покачиха отново след този уикенд и вече съм притеснен Grin
Опредлено следващият път не участвам в подобни облози, освен ако не сменим наградите..
Имате време до събота. Часът и мястото са известни Wink

Поздрави,
Иво
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #32 on: 29 November, 2011, 10:15:58 PM »

Здравейте, ентусиасти! След дълго мълчание и аз се включвам. Чета за голфа в България и ми се иска да съм там да поиграя на нашите родни игрища. Може би през юни догодина!

Засега ще се задоволявам с местните игрища. В неделя, съм на турнир на следното игрище: http://www.bridgemillathleticclub.com/bridge-mill-golf

Изглежда доста солидно - смятам да направя тренировъчна игра в петък.

А това е турнирната страница, където следващия понеделник трябва да се появят и официалните резултати. Аз съм в групата Саразен (Sarazen Flight). http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/event/thegolfchannel1299/index.htm
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #33 on: 30 November, 2011, 09:33:05 AM »

та да се върнем на здравето ми....стойностите се покачиха отново след този уикенд и вече съм притеснен Grin
Grin Да взема да прескоча в събота, да донеса един буркан кисели краставички, да си оправиш вкуса...  Grin

... and keep the head down!
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #34 on: 30 November, 2011, 10:54:52 AM »

Grin Да взема да прескоча в събота, да донеса един буркан кисели краставички, да си оправиш вкуса...  Grin
ММММММ!
Много добра идея!
Ама може и да не се наложи Smiley
Ше го хване пак некой слайс....
ivo_jpm
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #35 on: 30 November, 2011, 10:05:13 PM »

А без слайс за каде сте??? 
Нали трябва да има равен старт:))
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #36 on: 27 December, 2011, 05:45:10 PM »

Турнира в Bridge Mill мина добре за мене. Играх солидно и с минимални грешки се класирах втори (+12 грос удара за резултат от 84 по строук плей системата). Като цяло играх в рамките на способностите си. Играх общо три турнита през есента с резултати от +23, +21 и +12. Мисля, че завърших състезателната година на положителна нота.

Надявам се предстоящите уроци да ми помогнат да се представям по-убедително през 2012. Ето я и програмата за догодина:
http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/chapter/gaatlanta/schedule/atlanta/index.htm

Засега нямам намерение да играя на турнирите извън щата Georgia, но се надявам дасе класирам за финалния турнир във Флорида през септември.

Поздрави - Ники
Pages: 1 2 [3] Print 
« previous next »
Jump to: