Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23 March, 2017, 04:11:08 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2878 Posts in 268 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  В България
| | |-+  6TH BULGARIAN AMATEUR OPEN CHAMPIONSHIPS
« previous next »
Pages: [1] 2 Print
Author Topic: 6TH BULGARIAN AMATEUR OPEN CHAMPIONSHIPS  (Read 10535 times)
Greg
Sr. Member

View Profile
« on: 13 September, 2010, 07:41:04 PM »

Излязоха резултатите:

http://www.blacksearama.com/bgopenresults/bgopenresults.pdf

Най-добре представилият се българин е 19-ти Sad .
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 13 September, 2010, 10:30:05 PM »

Аз пък не съм изненадан, като се има предвид HCP индексите им (спомням си нещо от рода на 7-10 за тия момци Тодор и Емил). Изглежда третият ден е бил доста тежък за всички участници (може би времето се е влошило), пък и психическото напрежение си дава отражение, като се има предвид за какво играят. Но, резултати от 83, 80 и 90 на Тодор и 88, 87 и 87 на Емил са напълно в нормата. Предполагам, че са играли и на сравнително дълго игрище.
Догодина едва ли, но 2012 ще се опитам да се пусна на това първенство (ако не е дошъл краят на света де Grin).
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 14 September, 2010, 08:16:59 AM »

33 удара е доста голяма разлика в резултата на първия и нашия най-добър представител - направо 2 "дивизии". Но пък това е и добре, за да си сверим часовниците...

... and keep the head down!
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #3 on: 14 September, 2010, 09:07:41 AM »

Naistina stranno.
Sled Todor, vijdam i Dinu Pescariu, kojto igra Lighthouse na 4-5 nad par na Mercedes Open (sus seriozen viatar).
Ako ima i score carti, shte se vidi istinata, no osven nqkakva buria, ne si predstaviam drugo.
Ne znam kakvo da kajem za pobediteliaVarli Korai - za nego yavno vremeto i drebna podrobnost ...

Ha!, Pepi Kaloianov , Jan-Mark i Ivan Trasiev, sigurno ot minalia vek ne sa igrali +20!!!
Sega zvunia na Venci za detailed ( and passionate) info.
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 14 September, 2010, 11:30:42 AM »

Niki откога чакаме да те видим на BG турнир. Стискам палци да ти се случи "до края на света" Smiley .
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #5 on: 14 September, 2010, 06:11:59 PM »

Пичове,
Аз играх във втора дивизия и да ви кажа времето беше отвратително, и вятър и дъжд (най-вече първия и втория ден), третия имаше само вятър, дето си носи сам топката по грийна!

Получава се много странно. Преди 2 гофини БГ Опен беше някъде ранния Октомври - и времето беше отвратително...
Миналата година го преместиха в края на Септември - пак същата орисия..
И тази година пак същото само че в началото на Септември... имам чувството, че и по средата на Юли да го преместят пак ще е такова - та да се види кой-кой-е.

Аз като за първа година с резултат: 31+25+27=83 стейбълфорд точки се класирах някъде в златната среда. Победителя беше на 103 мисля!

Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #6 on: 14 September, 2010, 08:12:58 PM »

Браво Боре, добре си се сражавал с ветровете и дъждовете!
А на State National Amateur Golf Championship Pirin golf 25-26.09 ще се включиш ли? Той миналата година е бил също с ветрове и дъждове така че ще си подготвен Smiley .
« Last Edit: 14 September, 2010, 09:19:59 PM by Greg » Logged
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 14 September, 2010, 09:05:21 PM »

Аз за сега планирам семейна ваканция в България за юни 2011. Като се има предвид сгъстената турнирна програма, може и да съвпдне това време с някой турнир. Поне се надявам да поиграя малко дори и да не е в турнир - най-добре изглеждат игрищата на морето, но ако нямам времем, може и само до Сливен да стигна. Основният ми престой ще е в Стара Загора.

Затова и казвам, че чак 2012 евенуално може да си направя специално подготвена ваканция за BG Open или Националното аматьорско пъвенство. Ама то така е, като съм тръгнал да правя бебета (вторият ми син е сега на 3 месеца), ще ми е трудно да планирам голф-ваканции. 

Борка - поздрави за представянето ти! На фона на условията, резултата на победителя е доста впечатляващ. А пък вторият в класирането е имал класически срив а-ла Dustin Johnson на US Open. Интересно дали са били в една група в последния ден.

1 Koray Varli            77 72 71 220
2 Christoph Korbler  72 71 78 221
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #8 on: 18 September, 2010, 08:04:45 PM »

Ето и всички резултати:

http://www.golfbg.com/en/news_info.php?id=117
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 13 October, 2010, 11:05:11 AM »

Това гледахте ли го?

http://www.golfbg.com/en/show_pic1.php?type=1&img=1109
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 15 October, 2010, 04:44:46 AM »

Мда, много хубаво клипче. Най-важното, което научих, е че победителят от турнира е турчин, а не румънец.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 04 September, 2012, 09:01:26 PM »

Момци и моми:

Кой от вас ще участва на аматьорското тази седмица??? Днес гледам по програма е тренировъчен ден. Как са игрищата?

Надявам времемто да е добро и нашият форум да излъчи някой шампион.

-Niki
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #12 on: 05 September, 2012, 10:10:00 AM »

OOO! Niki!
Radvam se da te "chuia" pak :-)
Na vaprosa ...
Vchera probvah nqkolko dupki na Ravno Pole. Na men mi e mnogo interesno tam zashtoto na mnogo mesta fairway-ite sa tvurdi i trqbwa/moje da se igrae s planiran dulug roll.
Taka naprimer vchera na 3-4 dupki napravih mn dobri aproach-i s nad 15 metra roll predy green-a ...
za razlika ot Pirin Golf kudeto kato pratish topkata na green-a i tia "zaspiva" tam.
V sushtoto vreme ima drugi dupki s mnogo "sochen" fairway i gornoto e nevazmojno
Neka da vidim kakvo shte stane.
Ochakvam turnira s interes - vse pak e tridnevno sustezanie (Malko kato v Champions tour-a, no bez cut ;-) )
G.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 08 September, 2012, 02:03:57 AM »

Има ли някакви резултати от първите 2 дни?

Аз утре заминавам за Флорида за моя голям финален шампионaт в Джаксънвил. Турнирните ми дни са 10, 11, 12 и 13, като последният ден играя на шампионатното игрище където е турнира The Players Championship.

Ако съм в настроение, ще споделям впечатления вечерите след всеки рунд. Иначе, ще има резултати всеки ден на страницата на турнира.

-Ники
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #14 on: 09 September, 2012, 10:09:04 AM »

there you go Niki:
http://www.golfbg.com/bg

Uspeh ba finala i ... losho ne losho pishi!
(pusni i niakakuv link ot sustezanieto)
Pages: [1] 2 Print 
« previous next »
Jump to: