Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
30 May, 2017, 03:27:28 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2879 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  По света
| | |-+  US OPEN 2010
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: US OPEN 2010  (Read 3082 times)
Goos
Full Member

View Profile
« on: 15 June, 2010, 12:43:40 PM »

Колеги,
Някакви идеи за репортажи наживо от ЮС Опън?

Залозите как са тази година?

П
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 15 June, 2010, 02:03:09 PM »

Наживо само през нета. А ще има щом Tiger играе Smiley .
А иначе ще "викам" за Lee Westwood от европейците но ще се надявам на титаничен сблъсък между Tiger и Phil.
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 18 June, 2010, 09:28:28 AM »

Филю е на  +4 а Тайгъра на +3 с 34 пътинга - на 2 дупки е правил по 3. Нещо тия с големите кошници не вървят добре  Grin

... and keep the head down!
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #3 on: 18 June, 2010, 02:18:05 PM »

Много са си добре дори. Днес като изкопат дупките на невъзможни позиции крушите ще изпокапят и майсторите ще изплуват. На US Open много често се случва след 2-3 дни първите да са на + .
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 18 June, 2010, 04:41:52 PM »

Аз снощи хванах само последните 30 минути от прякото предаване и богито на Тигъра на 18 дупка. Той беше ядосан като го прихванаха за интервю и каза че грийновете са ужасни. И с право де - имат едни грозни кафеви петна от някаква болест и то си личи че по ръбовете на петната се получава малка неравност и топчето като намали скорост и се отклонява от пътя си. Изглежда ги прецаква влагата и липсата на слънце. Пък и времето е бая скапано - като на Бритиш Оупън.

Иначе съм съгласен с Greg, че днес ще има по-добри резултати от старите кучета. Пък и водачите ще играят следобед при по-силни ветрове и по-изпотъпкани грийнове и лидерът на края на деня може и да е около нулата.
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 20 June, 2010, 01:04:08 PM »

Clubmaker, тия с големите кошници изплуваха а? Smiley

Очаква ни интересен финален ден. Tiger, Phil и Els трябва да направят много силен ден защото двамата водачи Dustin Johnson и Graeme McDowell не са круши и максимум един от тях може да се срути. Мисля че всички останали на ниво +3 и по-лошо вече не са в голямата битка.
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #6 on: 20 June, 2010, 02:48:29 PM »

Даааа - наистина грийновете са труднички от това, което видях. Дъстин Джонсън наскоро спечели един турнир доколкото си спомням. Ако издържи психически и завърши на - 2, мисля ще му е достатъчно за първото място, имайки предвид аванса му. Филю вчера пак не игра на ниво нещо. Наистина ще е интересно, ама няма кой да стои караул цяла нощ да ги гледа...  Grin Някъде по торентите няма ли запис?

Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 21 June, 2010, 12:15:44 AM »

За сега към 1 след полунощ седя и гледам. Dustin Johnson взе да пада но Graeme McDowell  се държи. Tiger и Phil не са убедителни на първите 4-5 дупки. Само Els е във възход.
« Last Edit: 21 June, 2010, 11:51:48 AM by Greg » Logged
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #8 on: 21 June, 2010, 11:57:23 AM »

Поздравления за Graeme McDowell  - корав пич се оказа Smiley .
Тримата титани Tiger, Phil и Els нямаха ден. А Dustin Johnson изгуби 6 удара само на 3 дупки в началото Sad .
Не слагах Gregory Havret в сметките, а то за малко европейски playoff щеше да има.
darren
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 21 June, 2010, 01:14:22 PM »

Добре се справи Mcdowell.Аз лично очаквах по-високи резултати, но явно условията и напрежението си казаха думата. Не съм изненадан от играта на французина. Помня как през 2007 победи Фил в плей оф в Шотландия, явно не се страхува да играе с големите Smiley
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 21 June, 2010, 08:08:28 PM »

Аз лично съм доволен. Сега ако играят Райдър къп Европа ще бие сигурно  Grin

Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to: