Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23 June, 2017, 03:39:48 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Екипировка
| | |-+  Принадлежности за голф
« previous next »
Pages: [1] 2 3 Print
Author Topic: Принадлежности за голф  (Read 159958 times)
Bombastic
Global Moderator
Jr. Member

View Profile
« on: 28 September, 2006, 08:03:03 PM »

Много обичам да ходя в спортен магазин и да откривам по някоя нова голф залъгалка. Ето днес например си купих от тези пластмасовите кухи топки в крещящо зелен (сигнално зелено Smiley) цвят. Тези топки се използват за сухи тренировки в къщи и така може да сте спокойни, че няма да изтърбушите дивана или да пробиете стената (а може и по-лошо - например да нацелите тъщата и тя да го преживее).

Също си купих още малко тии-та (tee). Това са тези малки колчета , на които се поставя топката  при начален удар.

А и да не забравя. Взех си и крещящо червени топки, за да опонирам на партньора ми, който е с крещящо зелени такива (но му понамаляха гледам  Grin)
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 29 September, 2006, 09:53:03 AM »

А, моля, моля - аз зелените топки си ги оставих в България да си имам за ваканциите и не съм си купувал други (ама щом повече те кефи да те бия със зелените - няма проблеми, ще си купя нови  Grin Grin Grin).
 Иначе, тези пластмасовите топки с дупките и аз ги имам, но не ме кефят защото са много шумни (и пак има шанс да счупиш някоя ваза при случаен рикошет Embarrassed). Бих казал, че те са добри за двора или когато човек е на пикник на някоя поляна защото не летят далече (15-20 м) но дават представа за траекторията и качеството на удара.
 Аз от Щатите си донесох едни дунапренени топки, които са много по-тихи и безапасни за сервизите на жена ми   Grin 

Better in the ROUGH than in the OFFICE!
Bombastic
Global Moderator
Jr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 29 September, 2006, 10:34:31 AM »

Ами аз си мисля с тях да загрявам в събота, че ще ходя на игрище без драйвинг рейндж. Интересно дали ще е проблем  Huh. А иначе от топки оставени в шкаф в БГ не можеш да загубиш, така че те разбирам Smiley.
« Last Edit: 29 September, 2006, 11:11:01 AM by Bombastic » Logged
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #3 on: 29 September, 2006, 10:53:00 AM »

Мани майтапа, но и аз го мислех същото за загряването (що'то и аз на това игрище ще ходя  Wink ), даже мислех да взема от мойте топчета - ама сега ти така и така си си купил повечко, аз защо да си хабя мойте.. Grin Grin Grin
 Иначе, аз ако не загрея съм като Буратино на първите удари - някой път стават егати излагациите...   Embarrassed

Bombastic
Global Moderator
Jr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 29 September, 2006, 11:12:00 AM »

Ти вземи донеси това чудо да го разгледам, че хамериканците пак са напреднали. И само да ми надраскаш мойте Smiley.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 16 November, 2006, 10:01:32 AM »

Бихте ли сложили някъде адреси на магазини, в които се продава екипировка за голф - не става въпрос за тия, които са на самите комплекси...

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #6 on: 16 November, 2006, 10:08:52 AM »

Ми, аз ще взема да отворя една отделна тема, посветена на тези въпроси, че хем е важно, хем да си е отделно...

rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 16 November, 2006, 11:45:49 AM »

Благодаря! В София сигурно по-лесно се снабдявате с такива благинки, ама за хората от провинцията не е лесно!

Fore!
Bombastic
Global Moderator
Jr. Member

View Profile
« Reply #8 on: 20 November, 2006, 03:17:07 PM »

Ами предполагам към всяко игрище в България си има и магазин. Имам усещането, че вероятно цените ще са доста по-високи от тези в чужбина, но не съм сигурен.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 08 December, 2006, 01:56:18 PM »

Grin Ураааааааааа! Имам си 5 iron! Утре отивам да го пробвам на  Grin частния си "driving range" Grin  Дано намеря топчето...  Grin Wink

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 08 December, 2006, 02:04:18 PM »

За препоръчване е да си вземеш няколко топчета   Grin  Grin  Grin

Bombastic
Global Moderator
Jr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 08 December, 2006, 04:31:08 PM »

Вържи ги с нещо не и с ластик - шегичка Smiley.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #12 on: 09 December, 2006, 04:42:35 PM »

Вържи ги с нещо не и с ластик - шегичка Smiley.
  Grin Не съм ги връзвал, амаааааааааааааа..... Абе хора, как си намирате после топчетата бе!  Grin Първо направих няколко леки ударчета 30-40м. "да опипам почвата", после се престраших да направя някой удар по-силно - първия нищо не стана - посоката беше добре, но цапнах топчето по "каската" и то отиде на 35-40м. Ама после - mamma mia ! Като Фръкна - до едно време го виждах и после го загубих...  Grin прелетя игрището, пътя и отиде отсреща из овощните градини...  Grin Grin Grin на около 140-150м. Бях се отказал да го търся и ако не беше баща ми да ме накара да се разходя из дърветата нямаше да го намеря...  Grin

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 09 December, 2006, 10:21:03 PM »

150 m с 5-цата на първата тренировка  Shocked

От тебе ше вземе да излезе голфър  Grin

rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #14 on: 10 December, 2006, 12:03:55 AM »

150 m с 5-цата на първата тренировка  Shocked

Ами долу-горе толкова  Roll Eyes - стълбовете за тока покрая са на 30м. - четири междустълбия - 120м и още през пътя и из градината...140-150м... Ще трябва да си намеря тренировъчни топчета, щото с тия ако ги ръся така, няма да ми стигне заплатата...  Grin Grin Grin

p.s. Май трябва да отворите тема - голф истории, че да не цапаме темите...  Huh
« Last Edit: 10 December, 2006, 12:06:34 AM by rookie » Logged

Fore!
Pages: [1] 2 3 Print 
« previous next »
Jump to: