Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19 October, 2017, 10:09:16 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 304 Members
Latest Member: golfswagen
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Турнири
| |-+  В България
| | |-+  Предстоящи турнири
« previous next »
Pages: [1] 2 3 ... 5 Print
Author Topic: Предстоящи турнири  (Read 12173 times)
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« on: 06 May, 2009, 12:37:11 AM »

Джентълменс,
Време е да подкарваме турнирите в БГ за годината.
Ето 2та най-отпред...

№1 St.Sofia - 10ти Май - попълвайте формата за участие и да започваме:
http://bggolftours.com/Media/bg-golfer/opening%20tournament%2010%20may%202009%20logo.doc

№2 Second Piraeus Fairplay Golf Tournament - 16,17 Май
http://bggolftours.com/Media/bg-golfer/BG_900px.jpg
ето и фромата за участие: http://bggolftours.com/Media/bg-golfer/Entry%20Form.doc

Успех на тези които се запишат,аз ще пътувам до Анталия за една седмица да прегледам там игрищата и хотелите. Ще постна един пътепис със снимки като се върна.

Наздраве
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 06 May, 2009, 06:29:36 PM »

Много ме е яд, че ги изпускам и двата турнира, но оттам нататък - няма да има празно  Grin

При всички положения обаче - Боби, мерси за информацията и очакваме "ъпдейти" за следващите турнири.

Better in the ROUGH than in the OFFICE!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 07 May, 2009, 05:12:42 PM »

Господа,

Има ли нещо планувано за началото на Септември?Huh Ще съм в България и се надявам да имам възможност да се влкюча в турнир, ако има.

Иначе, миналата неделя играх в турнир на моята аматьорска лига и с резултат 91 деля 5 място от 11 души в моята група. Имаше добри моменти, като бърди на par 3 дупка с път от около 20 метра, и не толкова добри моменти като трипъл боги на първата дупка. Засега трупам игрова практика за летните и есенните турнири.
admin
Administrator
Jr. Member

View Profile WWW
« Reply #3 on: 11 May, 2009, 01:05:47 PM »

По-долу публикувам турнирите в България за 2009 (10х на Боби Борисов):

Month     Date     Tournament     Format     # of Days     Colf Course
May     10   First Golf Club Competition - 2009   Stableford /2 divisions   1   St.Sofia Golf Club and SPA
May     17   Pirin Golf Monthly Series   Stableford   1   Pirin Golf & Country Club
May     16,17   Second Piraeus Fairplay Golf Tournament   Medal/ Stableford   2   St.Sofia Golf Club and SPA
May     30   International Children & Parent's     2 Men Best Ball     2   Lighthouse Golf Resort
June    7   Pirin Golf Monthly Series   Stableford   1   Pirin Golf & Country Club
June    10-13    Royal Bulgarian Eagle Cup    Single Medal/ Stableford    4   Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRAMA
June    26   Pirin Golf Monthly Series   Stableford   1   Pirin Golf & Country Club
June    27   Johnny Walker Classic    2 Men Best Ball    1   Lighthouse Golf Resort
July    1-5   PGA of Bulgaria/PGA of Europe Pro-Am   *   4   BlackSeaRAMA
July    11   Lighthouse Charity Golf Tournament    4 Men Scramble format    1   Lighthouse Golf Resort
July    11   Romanian Sponsored Tournament   *   1   BlackSeaRAMA
July    *   Kirov Classic Golf Tournament    Single Medal Stableford    1   Lighthouse Golf Resort
Jul-Aug   28 - 2   European Boys Challenge Trophy   *   4   BlackSeaRAMA
Aug    1   Interamerican Golf Tournament    Single Medal Stableford    1   Lighthouse Golf Resort
Aug    28-30   PGA professional series   Stroke Play   2   BlackSeaRAMA
Aug    29   Stella Artois Golf Tournament    Single Medal Stableford    2   Lighthouse Golf Resort
Aug    30   Pirin Golf Monthly Series   Stableford   1   Pirin Golf & Country Club
Sep    5   Mercedes-Benz Open    Single Medal Stableford    1   Lighthouse Golf Resort
Sep    *   President's Cup    Single Medal Stableford    2   Lighthouse Golf Resort
Sep    *   Bulgarian Open    Single Medal Stableford    2   Lighthouse Golf Resort
Sep    10-13   BGA Open   *   2   BlackSeaRAMA
Sep    18   Pirin Golf Monthly Series   Stableford   1   Pirin Golf & Country Club
Sep    19,20   Golf Club Championship   Stableford   2   Pirin Golf & Country Club
Oct    *   Varna Golf Club Invitational    Single Medal Stableford    1   Lighthouse Golf Resort
Oct    1-4   Intel Cliniques Pro Am   *   3   BlackSeaRAMA
Oct    3,4   National Golf Championship   Stableford   2   Pirin Golf & Country Club
Oct    10   Pirin Golf Monthly Series   Stableford   1   Pirin Golf & Country Club

* TBD               
« Last Edit: 12 May, 2009, 11:36:06 PM by admin » Logged

Taylor
Full Member

View Profile
« Reply #4 on: 31 July, 2009, 03:40:03 PM »

Кръг от Европейската Голф Асоциация ще се проведе на BlackSeaRama

Коментари (0) Чат 29 юли 2009 | 15:30

Турнирът European boy's challenge trophy ще се проведе в  рамките на пет поредни дни (28 юли - 2 август) в голф комплекса BlackSeaRama. Край Балчик ще премерят сили най- добрите голфъри в Европа до 18 годишна възраст. Голф турнир от такъв ранг ще се състои за първи път в България и се очаква интересът към състезанието да е голям. Местата, където се провеждат професионални турнири са специално селектирани и изборът на Европеската голф асоциация е огромно признание за българския голф, Българската голф асоциация и комплекса BlackSeaRama.

Участниците ще се състезават в 6 национални отбора, съставени от по 6 играча. Всички участници в турнира са професионалисти и за турнира в BackSeaRama, който е официален кръг от Европейското първенство са потвърдили участие националните отбори на Австрия, Полша, Словакия, Израел, Русия и Уелс. Специалистите очакват с нетърпение представянето на австрийския национален отбор, който е сочен за един от най- добре подготвените в Европа. Големи са очакванията и към руския тим, който включва 5 играча резерва и респектираща делегация. След миналогодишните носители на трофея European boy's challenge trophy -  отборът на Шотландия, тази година интригата се очаква да е именно между отборите на Австрия и Русия. Голфърите ще премерят сили в Stroke Play - 54 дупки, като ще се оценява най- добър индивидуален и най- добър отборен резултат.

Програма:

28 юли, вторник - пристигане на отборите в BlackSeaRama и регистрация, тренировъчен ден
29 юли, сряда - церемония по откриването на турнира, среща на капитаните, втори тренировъчен ден, отборни снимки, welcome cocktail party
30 юли, четвъртък - First Stroke Play Round
31 юли, петък - Second Stroke Play Round
1 август, събота - Third Stroke Play Round, церемония по награждаване, официална вечеря по закриването на турнира
Всички колеги са поканени на церемониите и коктейлите за откриването и закриването на турнира.  Wink
Taylor
Full Member

View Profile
« Reply #5 on: 02 August, 2009, 11:45:48 AM »

Австрия триумфира на турнира в Балчик

01 август 2009 | 21:12

Отборът на Австрия спечели турнира European boyТs challenge trophy в голф комплекса Black Sea Rama. След тях се подредиха отборът на Уелс и Полша. В турнира край Балчик премериха сили най-добрите млади голфъри в Европа до 18 годишна възраст. Класиралите се два отбора ще участват във финалите на Международното първенство по
голф за младежи през 2010 година в Турция.

Турнирът беше част от Европейския шампионат по голф, който
се провежда за първи път в България, след като Европейската асоциация по голф одобри кандидатурата на България преди три месеца.

"Това е изключителен шанс за България да излезе на
европейско ниво", сподели Ани Ланзерак, Председател на комисията на шампионата към Европейската голф асоциация. "Сега за България е важно да направи добър отбор от млади играчи, с които да участва в подобни турнири по света", допълни тя.

"Това е моето първо посещение в България и съм много приятно изненадана от условията на световно ниво в Black Sea Rama. Ще препоръчам страната ви като международна голф дестинация и място, на което отборите могат да тренират и провеждат шампионати", каза още Ани Ланзерак. Тя е професионален голф играч от световна величина и национален треньор на тима на Франция по голф. Според нея, тази година е моментът голфа да бъде одобрен за олимпийски спорт в световен мащаб и ако това стане, интересът и приходите за спорта ще се повишат.

За турнира разказа, че теренът е отличен, но труден и е бил истинско предизвикателство за момчетата от отборите. Марсел Волцл, от спечелилия отбор на Австрия сподели, че тимът е имал предимство, защото през пролетта са тренирали две седмици на Black Sea Rama.

"Имахме 20 удара преднина, но ни беше доста трудно", каза
още Марсел Волцл. Следващата цел на австрийския тим е
Международното първенство по голф за младежи в Турция през
следващата година. Момчетата от отбора увериха, че ще се върнат отново в България за участие в Bulgarian Golf Open Tournament през септември.

Участниците се състезаваха в 6 национални отбора (Австрия,
Полша, Словакия, Израел, Русия и Уейлс), съставени от по 6
играча. Всички голфъри бяха професионалисти и в отборното
класиране победител е отбора на Австрия. Миналогодишен носител на трофея беше отборът на Шотландия.
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #6 on: 10 August, 2009, 01:22:55 PM »

Джентълменс... Дами...

Тази Неделя на Пирин Голф се провежда турнир "Тигри и Зайци" един с хендикап под 36 и трима над 36 правят отбор и играят срещу други отбори по същият формат 3:1.

Аз съм в момента с 18 HDCP, Ако има желаещи с по високи хендикапи - да направим една партия, обадете се. Таксата е 90лв/ човек, но ако се съберем 4ма, плащаме 3 такси. Т.Е. по 68лв. на калпак. Съвсем прилична цена. Тръгваме си в Неделя към 7.30 сутринка и към 9.00 сме там малко загрявка и ще се развихрим.

Има ли желаещи?
Ако има повече желаещи, мисля че мога да намеря още някой да участва с хендикап под 36.

Поздрави,
Борис
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 11 August, 2009, 04:14:03 PM »

Здравей Боре,
Познаваме се от driving range на НСА (в събота те разпитвах как е минал месечния турнир на Pirin Golf Course).
Ние сме точно 3-ма навити зайци с над 36 HCP. Играли сме 1 път 2-рата 9-ка на Pirin Golf Course иначе имаме по над 20 игри на Равно поле и Ихтиман. Не сме участвали в турнир но изгаряме от желание да "разбием" противниците. Smiley
Звънни на 0887355980 да се координираме.
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #8 on: 11 August, 2009, 04:34:51 PM »

Здрасти,
Супер сте.
Ще ми дадеш ли имената на 3та за да попълня и изпратя формата за участие.

Направо ми ги прати на booking@bggolftours.com

Аз ще предвижа нещата.

Ще ти звънна утре да се уточним.
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 11 August, 2009, 05:05:07 PM »

Изпратих ги. Пиши ако не ги получиш да повторя.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 12 August, 2009, 10:41:52 PM »

ееееех, как ми се играе на едно такова турнирче..... ама няма да ми мине номера ако се направя на заек Smiley
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #11 on: 13 August, 2009, 06:10:34 PM »

Що бе пич, не си ли наоколо в БГ? Ако не сега другият път ще намерим желаещи.

Наздраве
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #12 on: 13 August, 2009, 08:57:31 PM »

Не съм в Българияя, Борка. Живея в Atlanta (поне всяка година мога да ходя да гледам на живо The Tour Championship).

Аз през Септември ще съм в България за малко, но програмата е така сгъстена, че май няма да остане време за голф...
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #13 on: 14 August, 2009, 03:10:50 PM »

Ех, завиждам ти благородно, играл съм в Щатите преди 3-4 години, вече не помя как се казваха игрищата около Филаделфия. Дет се казва там секо село си има игрище/а.

Дано на теб домашното ти игрище да ти е наблизо. Постни снимки ако не си го правил вече, ако си дай линк да оплакнем...

наздраве
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #14 on: 14 August, 2009, 03:12:55 PM »

Пропуснах,
записах се за Ривиера Опън следващата седмица на БлексиРама. Дано да случим на време, че там предния път какъв дъж ме валя с як вятър направо ми се смръзхнаха костите.

Ако некой от дружината ходи натам да се обади, да спретнем флайт.

Наздраве
Pages: [1] 2 3 ... 5 Print 
« previous next »
Jump to: