Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23 June, 2017, 03:49:26 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Общ форум
| | |-+  US Masters 2009 - Augusta ( 8-12 April )... Go get them Tiger
« previous next »
Pages: [1] 2 3 Print
Author Topic: US Masters 2009 - Augusta ( 8-12 April )... Go get them Tiger  (Read 6651 times)
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« on: 06 April, 2009, 09:23:45 PM »

Здравейте,
Мисля, че точно сега е момента да открием един тред за Мастърса в Огъста 8-12 Април. http://www.masters.org
Споделете вашето мнение, очаквания за фаворити или губещи и др.

До колкото разбрах BTV ще предават лайв от 23ч ама се опасявам, че ще е доста орязано.
Голф Чанъл ще го давът със сигурност на Full Coverage. Ако някой е пропуснал това един линк от където може да се гледа на-живо.
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=489e78e9b8936

На всички "пристрастени" като мен, приятни мигове с Уудс, Микелсън, Емелман и компания
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 06 April, 2009, 10:25:23 PM »

Боби,
 точно мислех аз да пусна една тема по въпроса и ти ме изпревари  Angry   Grin

Ами, аз предлагам да даваме прогнози за победителя, пък който спечели има една почерпка от мене на Равно поле (с Каменица, не разчитайте на Стела Артуа)  Grin

Моята прогноза (за по-интересно), че няма да е Тайгъра!

Better in the ROUGH than in the OFFICE!
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 07 April, 2009, 08:36:48 AM »

И аз смятам, че няма да е Тайгъра. Очаквам добро представяне от Ърни Елс, Грег Норман предполагам ще играе добре като за годините си Grin... Нашите ще дават репортажи по БТВ вечер, но миналата година не ми харесаха - повечето време коментираха, а по-малко гледахме играта... ще гледаме по нета повече изглежда...

Fore!
Candid
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 07 April, 2009, 10:15:00 AM »

Аз мисля че Тайгър няма да спечели, но ще има поне един страхотен ден.

За излъчването на нашите юнаци...какво да кажа, аз може би съм свикнал с начина на излъчване на европейския тур, гледаш ги как вървят между ударите, как се приготвят, как мислят. От това което съм видял за американския начин на представяне - там е само пат пат пат удар след удар. И в един момент губиш връзката. Дано поне коментара да го бива, да викнат хората с опит в коментара на европейския тур, а не разни играчи, които може и да са много готини, но нямат дар слово пред микрофон.
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 07 April, 2009, 11:07:21 AM »

Аз също имам забележки към коментара предишните години:
 - първо канят цялото ръководство и треньори от Равно поле, които са много готини хора и с удовлствие бих дискутирал темите около голфа с тях но проблема, е че не говорят български и трябва да им се превежда, което прави коментарите изключително тромав - все едно да поканят Бекъм да коментира футболен мач и някой да му превежда думите след това.
 - второ, това младото момче от бТВ, което се изявяваше като коментатор миналата година се беше подготвило но си личеше, че голфа не му е голяма страст и няма особени предпочитания или персонален опит..
 - трето, за съжаление доктор-а е от "другия синод" и явно няма да бъде поканен да коментира, което е много жалко защото мисля, че той е най-подходящият за целта в Бг..

Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #5 on: 07 April, 2009, 12:10:44 PM »

Да, съгласен съм с вас, че Тайгър не е готов все още за подвизи.

Моят фаворит е батко Фил Микелсън. Той освен всичко си има и късмет пича, Още ми държи влага дето гледах как направи 2-3 чип-ин-а на турнира Дорал'09
ето малко видео: http://www.youtube.com/watch?v=vFZXR-KQZf0

Борис
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #6 on: 07 April, 2009, 02:44:07 PM »

ЧОВЕКЪТ ще е Geoff Ogilvy - вервайте ми Smiley
Шегта настрана но той е във върхова форма тази година - 2 победи на нелесни турнири.
В неделя макар и да не влезе във финалната битка с Paul Casey / а остави J. B. Holmes да се мъчи Smiley / показа отлични отигравания.
Иначе голямото ми желание е да видя Sergio Garcia някой ден с Major титла но май няма да е точно на тоя турнир. Sad
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 07 April, 2009, 03:14:11 PM »

Дааааааааааа - биопоказателите му на  Geoff Ogilvy  за турнира са много добре. Само физическото отива надолу, но ще видим какво ще стане  Grin.

Fore!
Taylor
Full Member

View Profile
« Reply #8 on: 08 April, 2009, 05:35:20 AM »

Залагам на Тайгър-а! Той ще се напъне за да покаже че не е проспал тези 9 месеца. Нека "Загорката" да бъде "голяма" Cheesy Cheesy Cheesy
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 08 April, 2009, 09:26:37 AM »

Значи, времето ще е като цяло благосклонно, така че едва ли ще има големи изненади и вероятно лидерите ще вземат своето..

Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 08 April, 2009, 11:08:52 AM »

Изберете си flait, който бихте следили с удоволствие:

http://www.majorschampionships.com/masters/2009/scoring/

Аз се колебая между следните два:

10:23 am ET Ernie Els - Geoff Ogilvy - Vijay Singh

10:45 am ET Jim Furyk - Phil Mickelson - Camilo Villegas
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 08 April, 2009, 03:12:30 PM »

Grin Аз съм за първия  Grin

Fore!
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #12 on: 08 April, 2009, 03:58:22 PM »

Аз съм за 2-я. Батко Фил ще раздава шамари... Grin
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 08 April, 2009, 04:17:18 PM »

Защо имам чувството, че Villegas ще е "изненадата" на турнира?

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #14 on: 08 April, 2009, 05:06:25 PM »

Радвам се, че темата за Masters-а предизвиква такова оживление.

Времето ще е супер. На мен Augusta ми е на 3 часа път от Atlanta, но до билети не може да се докопа човек по никакъв начин. Тука има лотария за билети за подготвителните дни (понеделник, вторник и сряда), а за турнира билетите са спрени от продажба преди поне 20-тина години.

В събота ще инсталирам HDTV и ще споделям впечатления.

Относно прогнозата.... и на мен ми харесва как играе Ogilvy. Много е уравновесен психически и има супер short game. Фил Микелсон е също стабилен в изявите си досега, но малко ми се вижда мекошав психически тази година. Някак си не е готов, според мен. Дано да се окажа неправ, защото той ми е любим играч. Аз го гледах на живо в Atlanta като спечели BellSouth Classic турнира преди да спечели единия от Masters-ите си. Имаше тогава традиция победителя в предния турнир да се представя добре на Masters. Така, че може и Paul Casey да е скрит фаворит.
Pages: [1] 2 3 Print 
« previous next »
Jump to: