Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
30 May, 2017, 03:27:00 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2879 Posts in 269 Topics by 301 Members
Latest Member: htihabhf
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Общ форум
| | |-+  19 hole - лаф моабет
« previous next »
Pages: 1 ... 7 8 [9] Print
Author Topic: 19 hole - лаф моабет  (Read 263075 times)
darren
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #120 on: 16 July, 2012, 01:11:14 PM »

BRAVO!
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #121 on: 17 July, 2012, 04:05:24 PM »

Bravo Niki! 2 posledovatelni pobedi v dva posledovatelni dni... Bravo!
A puk nie ... kakvo da ti kaja!?
Biahme na durjavnoto prez weekenda v Bansko i  ... si ostanahme s golemite koshnici samo (prazni de!)
I predi sme igrali na golemi jegi ama sega mja samo ochakvaniata biaha golemi samo.
Obshto vzeto 90% ot bandata igra po na 10-ina udara nad HCP-a si, che i poveche.
Sega analizirame (demek blijem rani)
Ako imash nekoj lek, kazvaj.
I uspeh po-natatuk!\
Goos

Колеги голфъри,

Нещо интересто ми се случи този уикенд. Спечелих два турнира един след друг в събота и неделя. И двата пъти ми се наложи да играя плейоф!

В събота играхме на много трудно планинско игрище наречено Уудландс (малко ми напомня на третата девятка на Пирин Голф) на курорта Шато Елан край Atlanta. Аз започнах с +12 на първата девятка и завърших с едно двойно боги, две бърдита и останалите парове на втората девятка. Чаках цял час и половина докато свършат другите и в последната група/флайт идин голям черен пич излезе с 84 като мен. Хайде пак на тийинг граунд на първа дупка. Там и двамата се бяхме ошашавили и едвам се отървах аз с боги и врагът и той. На втората дупка той заседна в един дълбок раф и така и не излезна. Бих го с боги.
http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/event/thegolfchannel12630/contest/46/leaderboard.htm

Днес играхме на другото игрище на курорта - Шато. Там направих доста по-рутинно 79 с +4 и +4 на двете девятки. Пак ми се наложи да пердаша един чичка на плейоф. Поне този път още на първата дупка го бих.
http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/event/thegolfchannel12631/contest/46/leaderboard.htm

Тези две победи ми дават доста добри шансове да се класирам за финалния четиридневен турнир през септември.

Хайде стига съм се хвалил. Има още време до окончателно класиране за големия финал.

-Ники

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #122 on: 17 July, 2012, 06:07:25 PM »

Колеги, мерси за пожеланията. Днес вече ме одобриха за участие във финала през септември! Сега гледам опции за хотел в Понте Ведра. Ще карам до там (само 6 часа е с колата).

Goos, ти ме разсмя с коментарите за държавното първенство. Играта в официални турнири си е доста по-различно животно от нормалната игра. Това, което на мен ми помага тази година е сериозната подготовка с голф pro (Andy Stelten) и затвърждаването на базовите елементи по време на всяка една тренировка на рейндж, грийн, или тренировъчна игра. Както споменах преди, от януари тази година се подготвям с Andy и пролетта играта ми в турнири беше мнооооого разочароваща. Просто нищо не се получаваше, но явно имах нужда от дълъг период от свикване  за да заменя старите ужасни навици с нови (по-малко ужасни).

Успех на народа, важното е да се гледа напред позитивно!

-Niki
Pages: 1 ... 7 8 [9] Print 
« previous next »
Jump to: