Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25 July, 2017, 02:48:08 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 302 Members
Latest Member: bojestveniq
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Общ форум
| | |-+  19 hole - лаф моабет
« previous next »
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 Print
Author Topic: 19 hole - лаф моабет  (Read 263117 times)
Goos
Full Member

View Profile
« Reply #105 on: 11 May, 2012, 05:03:37 PM »

Niki,
Formata za ProsShop tournament-a shte e 2ball better ball.
Taka che ili si izberi partner (moje da pitash niakoj ot forumcite) ili organizatorite shte ti "naznachat" slujebno edin.
raycho
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #106 on: 15 May, 2012, 09:09:38 PM »

ами да взема и аз да напиша нещо а!
ей дянков развесели ме  с това ,че има ли някой дето да не му се играе.аз напоследък понеже не съм добре здравословно и затова лекарите ми препоръчаха това www.golfschaukel.com Заминавам на 9.06.Там се надявам да ми падне и кръвното от хубавата бира и големите пържоли понеже и холестерола ми е нисък.наоколо има още 3-4 игрища с общо около 120 дупки.мога да поигравам едно сутрин ,едно след обяд и едно 9 дупки на обяд и както ще забележите не по-скъпо от колкото в милата ни родина.само трябва да изтърпя преди това 3 дни в Будапеща ,че и жената да е доволна щото кат разбра къде отиваме не ми говори една седмица докато не се споразумяхме.За десерт съм си оставил golf mokrice в словения на прибиране.Все пак е първото игрище на което ми е стъпил крака, ама тогава още не бях влезнал в "правия път".
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #107 on: 16 May, 2012, 02:00:23 PM »

Някой игра ли на Равно поле след ремонта, да даде впечатления?

... and keep the head down!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #108 on: 18 May, 2012, 07:37:46 PM »

Момци - на Пирин Голф съм. Вчера изиграх първата девятка от белите маркери на 5 над пара. Имах две глупави двойни богита, две богита и едно бърди. Днес играх втората девятка, на 7 над пара. Но на половината дупки изиграх и втора топка и с втората топка бях на минус едно!!! Даже и направих един hole-out от ръфа на 14-та дупка. Жива душа нямаше да ме види. Досега такова нещо не беше ми се случвало. Ползвам стикове под наем и ми вършат чудесна работа.
Утре съм на турнира Прошоп в отбор с един от тяхните членове от Чехия.
Успех на тези от вас, които са на морета за Allianz!
-Ники
Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #109 on: 18 May, 2012, 08:17:16 PM »

Честито първо запознанство с Пирин голф Ники. Утре спокойно направи +8 и ще си с чашка може и най-голямата, е и ако не те провали чеха.
Успех.
« Last Edit: 18 May, 2012, 08:19:08 PM by Greg » Logged
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #110 on: 21 May, 2012, 06:23:10 PM »

Мдааа, те в последния момент решиха да ни пуснат на комбинираното игрище от първа, втора, осма и девета на основното игрище и после 5 дупки от третата девятка в гората. Аз бях тренирал на първата и втората девятка. Та, почнах с една бомба на първата дупка дето се удави в поточето и две над пара. Но пък чехът беше як и започна с пар. На втората дупка с 3 ууд прескочих трапа дето е вдясно и ми оставаха 80 метра до грийна. Но се оаках на втория удар и пак направих двойно боги, а чехът пар. На осмата имах боги, а на 9-та от 180 метра с тройка ууд срещу вятъра право над флагстика и на фринджа. Ползвах питчинг уедж за чип и топката като се втурна надолу по грийна и чак на 10 метра от флага се спря. После минахме на първа дупка на Pine Course и там пак ми мина надясно драйва и прескочи езерoто. Но после пак не успях да се докопам до нещо по-добро от двойно боги. Но чехът спаси пар. После аз направих пар на късата
 тройка и после още един пар и едно боги.... докато се стигна до осмата дупка там - тройно боги, последвано от 11 на деветата!!!!! Пълно скапване и 53 общи удара за девятката. На втората девятка на основното игрище имах боги, бърди, двойно bogy (абсолютно глупаво), пaр, боги (пак от слаб пътинг), пaр, боги, пaр, боги... за 41. Партньорът ми просто ми беше кадито. Последното боги обаче ни провали, защото изпуснахме първото място за edna стейбълфорднa точкa. Взехме второ и по една купа и 12 топчета RBZ.

Много съм доволен - чудесно начало на ваканцията.

-Ники
Бисер Денев
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #111 on: 21 May, 2012, 10:07:49 PM »

Някой игра ли на Равно поле след ремонта, да даде впечатления?

Clubmaker - играя на Равно поле през всяка свободна минута.Игрището е ОК , дори се престарават в косенето.Днес ми направи впечатление , че са окосили и дълбоките треви и почти няма място от което да не можеш да отиграеш.

Ако те интересува нещо конкретно - пиши.
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #112 on: 22 May, 2012, 08:41:11 AM »

Това за рафчетата е добра новина  Grin. Колко са направили таксите за игра?

Greg
Sr. Member

View Profile
« Reply #113 on: 23 May, 2012, 08:45:23 PM »

Niki, така описа играта че все едно бях там. Smiley
Като гледам резултатите http://piringolf.bg/img/uplf/Results.pdf Gross резултата Ви е най-добър - You are the champions. А чеха ти е бил Виктор Пиш - знам го и е повече от приличен голфър с доста спечелени чашки. Определено Pine course Ви е прецакал - особенно последните му 2 дупки: яко катерене и после стръмно спускане надолу.
Разбрах че до морските игрища няма да стигнеш тая година но поне Правец или Равно поле няма ли да пробваш?
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #114 on: 24 May, 2012, 01:59:00 PM »

За жалост тръгвам към Хамерика утре и няма да мога да стигна до Правец или Равно поле. Искаше ми се, но просто няма възможност.

Затова пък, една седмица съм сам в Atlanta без булката и децата. Там ще наваксам с тренировки на игрищата, на които имам предстоящи турнири. Ще се подготвям за

The Legacy Challenge
Friday at the Frog
Championship at Crystal Lake
The Woodlands Open
The Chateau Challenge
The Legends Championship
Tour Championship - Achasta

http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/chapter/gaatlanta/schedule/atlanta/upcoming.htm

Поздрави от Стара Загора!

-Ники
Бисер Денев
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #115 on: 25 May, 2012, 11:41:56 AM »

Това за рафчетата е добра новина  Grin. Колко са направили таксите за игра?

Мисля , че е 120 лева.Като не ти броят дупките.Дават ти еднодневен пропуск - ако имаш сили и мерак , играй и 36.
Бисер Денев
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #116 on: 25 May, 2012, 11:43:33 AM »

В региона , най атрактивната цена е на Ихтиман.Там са обявили 30 лева за 18 дупки , през седмицата.
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #117 on: 16 July, 2012, 05:22:39 AM »

Колеги голфъри,

Нещо интересто ми се случи този уикенд. Спечелих два турнира един след друг в събота и неделя. И двата пъти ми се наложи да играя плейоф!

В събота играхме на много трудно планинско игрище наречено Уудландс (малко ми напомня на третата девятка на Пирин Голф) на курорта Шато Елан край Atlanta. Аз започнах с +12 на първата девятка и завърших с едно двойно боги, две бърдита и останалите парове на втората девятка. Чаках цял час и половина докато свършат другите и в последната група/флайт идин голям черен пич излезе с 84 като мен. Хайде пак на тийинг граунд на първа дупка. Там и двамата се бяхме ошашавили и едвам се отървах аз с боги и врагът и той. На втората дупка той заседна в един дълбок раф и така и не излезна. Бих го с боги.
http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/event/thegolfchannel12630/contest/46/leaderboard.htm

Днес играхме на другото игрище на курорта - Шато. Там направих доста по-рутинно 79 с +4 и +4 на двете девятки. Пак ми се наложи да пердаша един чичка на плейоф. Поне този път още на първата дупка го бих.
http://thegolfchannel.bluegolf.com/bluegolf/thegolfchannel12/event/thegolfchannel12631/contest/46/leaderboard.htm

Тези две победи ми дават доста добри шансове да се класирам за финалния четиридневен турнир през септември.

Хайде стига съм се хвалил. Има още време до окончателно класиране за големия финал.

-Ники
taran
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #118 on: 16 July, 2012, 08:16:02 AM »

Честито за победите и дано продължиш така и за напред!
Clubmaker
Sr. Member

View Profile
« Reply #119 on: 16 July, 2012, 11:07:44 AM »

Давай адаш! Избий хамериканците!

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 Print 
« previous next »
Jump to: