Форум на българските голфъри
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19 September, 2017, 03:22:31 PM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
2880 Posts in 269 Topics by 303 Members
Latest Member: dbwvkhb
* Home Help Search Login Register
+  Форум на българските голфъри
|-+  Информация
| |-+  Общ форум
| | |-+  19 hole - лаф моабет
« previous next »
Pages: [1] 2 3 ... 9 Print
Author Topic: 19 hole - лаф моабет  (Read 263140 times)
rookie
Sr. Member

View Profile
« on: 05 February, 2009, 03:32:39 PM »

Ама се е заформило едно направо пролетно временце днеска - да му се дома'а на човек!  Grin За утешение съм си пуснал шоттракера на PGA  Wink и чакам да тръгнат  Cheesy http://www.pgatour.com/shottracker/#/
« Last Edit: 05 February, 2009, 03:39:24 PM by rookie » Logged

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 05 February, 2009, 04:59:58 PM »

Няма ли да ги дават по някоя "телевизия"?

Better in the ROUGH than in the OFFICE!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 05 February, 2009, 06:38:49 PM »

Пичове, аз може и да намеря време да играя един раунд уикенда. Сега е минус 2, но събота и неделя ще се качи до около 20!!! Това и е хубавото на Atlanta - зимъска става студенко, но през декември, януари и февруари обикновено има поне един и по-често два уикенда, в който може да се играе голф при доста добри атмосферни условия. Единствено Флорида, Южна Калифорния и Тексас/Аризона предлагат целогодишно температури над 10-15 градуса.
Лошото на Atlanta е, че флората причинява страховити алергии за около 2-3 месеца напролет, а лятоска става доста жежко. Но това не са болки за умиране, освен, ако не прегрее човек юли месец по пладне.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #3 on: 06 February, 2009, 09:36:47 AM »

Няма ли да ги дават по някоя "телевизия"?
Събота и неделя по CNBC дават репортажи следобед от 14 или 15 часа мисля бяха. Малко със закъснение, ама като за нас бива  Grin

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 06 February, 2009, 09:59:16 AM »

А по тези "телевизии", дето им въртим линковете из темите, какво е за препоръчване и от колко часа горе-долу?

http://www.utv.bg/play/tv_4697.html
http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=golf
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=489e78e9b8936

niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 06 February, 2009, 05:36:24 PM »

Господа голфъри, аз получавам често updates от голф club Св. София и последният емейл разправя, че сега е отворено поради доброто време.

Аз трябва да съм им дал емейл-а си по някакъв начин. Те ми пишат постоянно за разни турнири и други подробности.
Борис
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #6 on: 06 February, 2009, 10:14:15 PM »

Да игрището работи, или по скоро 2те 9 дупки.
Вчера бях там и си направих голям кеф за 1ви път тази година.

Да ни е честита новата Голф-година.
Наздраве

Господа голфъри, аз получавам често updates от голф club Св. София и последният емейл разправя, че сега е отворено поради доброто време.

Аз трябва да съм им дал емейл-а си по някакъв начин. Те ми пишат постоянно за разни турнири и други подробности.

rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 09 February, 2009, 09:34:41 AM »

Камило нещо се изложи на турнира - яко почна, пък последните дни не можа да играе както трябва...

Fore!
Jerry
Global Moderator
Sr. Member

View Profile
« Reply #8 on: 09 February, 2009, 11:10:30 AM »

За мене сентенцията на уикенд-а е: да живее "гортекс-а" (или на български "дъждобрана")! И при мене времето беше същото като в Калифорния -много дъждовно (е, и едно 10-на градуса отдолу де)... Та, точно в Събота бях тръгна до едно игрище от тип "пар-3" и то като ливна (а уж нямаше да вали  Angry) ама сега няма да се връщам я...
 Значи тези якенца са много добри - държат сухо, не запарват, освен това са тънки и еластични а си имат и качулка... Wink

rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 09 February, 2009, 04:52:53 PM »

Пусни една картинка от някъде да си харесаме някой модел  Wink

Fore!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 09 February, 2009, 08:45:30 PM »

Аз пък играх 18 дупки при великолепни атмосферни условия - 20 градуса, леко облачно и почти никакъв вятър. Получи се доста добра диагностична тренировка. Драивинг-а беше отличен, но апроуч ударите даваха малко повече брак от нормално. Но пък бях сам и можех да повторя и потретя някои удари без да бавя играта и да изнервям други играчи. Идния уикенд пак ще поиграя.

Интересното на това игрище е, че от миналата година нов собственик му е Julius Erving, aka "Dr. J", звезда от NBA от близкото минало.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #11 on: 18 February, 2009, 06:42:51 PM »

Сложих си на компютъра TVants и си гледкам J Golf  Grin ... Качеството не е кой знае какво, но за загоряли за голф върши работа  Grin Гледах женския турнир в Австралия и репортаж от турнира в Малайзия.

Fore!
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #12 on: 22 February, 2009, 08:18:30 AM »

Гледахте ли турнира Джони Уокър в Австралия? Един аматьор го спечели, на което се изкефих най-много  Grin ...

Fore!
niki
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 22 February, 2009, 07:34:47 PM »

Руки, аз само видях последният му пaт... Тоя е Дани Лий от Нова Зеландия. Миналата година спечели US Аматър и е супер як. Скоро ще стане pro и ще дъни яко наред.
rookie
Sr. Member

View Profile
« Reply #14 on: 03 March, 2009, 07:34:58 PM »

Видяхте ли новия модел TaylorMade?

Total adjustability for maximum flight control; up to 75 yards of side-to-side adjustability. Various multiple settings are made possible by combining FCT with MWT: Eight club head positions made possible by FCT multiplied by three MWT configurations: 8 x 3 = 24. 24 drivers in 1 club.

TaylorMade Flight Control Technology (FCT) lets you change the face angle, loft and lie
Movable Weight Technology (MWT) lets you change the club head's center of gravity
FCT and MWT together offer total adjustability to promote up to 75 yards of side-to-side trajectory change
Inverted Cone Technology increases ball speed and distance on off-center hits
New classic club head shape combines super-high MOI and easy-launching CG position
Fujikura Motore 65-gram shaft with High Inertia Tip (H.I.T.) technology promotes faster ball speed

Fore!
Pages: [1] 2 3 ... 9 Print 
« previous next »
Jump to: